Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük dün çok güzeldi.
Alper'le yemek yerken farkettimki benim tavuklarımı da çalıyodu tepsimden. proje hakkında konuşurken baktım dinlemiyo bile beni. adam daha adana'dan geleli 1 hafta oldu hemen taksimde bir kızla tanışmış. planlar içindeydi.
1 vodka 2 sıcak şaraptan sonra eve gitmeye karar verdim.
mideme edildi resmen. neyse sabah türk kahvesi ile uyanmakta ayrı bi güzel oldu.
bide sabah onca güzel şeyden sonra mutfakta saf saf oturduğumu gören annem, bi saate baktı bide boş boş gülen yüzüme baktı.
-eee vahiymi inmesini bekliyosun işe gitmek için.
ellerinide aç öyle bekle bari dedi.
he ne diyosun dedim. hadi yallah işe dedi.
geldim şimdi işe. dönen sandalyeme oturdum. ama midem bulanıyo dönemicem. kalkıp yürümeyi tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

her sabah gelirken (tamam hergün olmasada) pastahaneye ugrayip az sonra resmini koyacagim ikizlerden aliyorum. Is yerine gelice büyük fincana cay ve cayla yerken agizda eriyen cikolata ve hamur ve tereyagi offf. Su an yas itibariyle hayvanca yiyebilmek güzel. bi 10 sene sonra baya zor olacak gibi.

müthis ikizler

Sosyal ağlarda paylaş

ders programını hala oturtamadılar günlük. kafam bozuk. dersler çakışıyor hocalara gidiyorsun. cevapları direk öteki hoca ile görüştünmü yada nie çakışan dersleri alıyorsun oluyor. biraz köşeye sıkışınca da eh işte herkes aynı olmuyor olur böyle şeyler tarzı geri çekip sallamamaya devam ediolar.. öte yandan ders notu yok doru düzgün her ders için ayrı bi kovalamaca. pek bi stresim bu günlerde.
neyseki aşkım haftasonu gelio. son günlerde aldığım en iyi haber oldu bu.
güzel vakit geçirmek için planlardayım
Sosyal ağlarda paylaş

OOM GÜNNÜK.
bu sefer ben istemiyorum diye, SRAAAK effektiyle cevabimi yapistirdim.
sevmedim o staj yerini. laf olsun diye baslayamam.
prensiblerim var. o yüzden de cok kral bi adamim ben ausdfusdf.
AUS!
amcam da geldi benle, diger yerdeki encüklerin yaptigi gibi bastan tepkimizi koyalim niyetiynen. ahaha tam bi osmanli erkeki, kral adam. <3 oktarcigim seni seviyorum.

öyle bir hal aldi ki bi an, sirf amcam konustu.
adam bana birsey sordugu zaman nerdeyse MÜDÜR BUNA KONUS diyerek amcami göstercektim. o derece.
neyse cok sosyal oldum bugün.
NACIYLE KAPI ÖNÜ sohbetlerine bile katildim yarim saat lak lak yaptik.
ALLAHIM BI DE O AMCAMIN TÜRK ARKADASLARI BENI CELIMSIZ HALAMA BENZETMESEYDI DAHA GÜZEL OLCAKTI.
AMCAMA BILE BENZETTI DÜSÜN.
aaa kiz bu bizim mustafaya benziyo demedikleri kaldi.
neeeys. iyi hissediyorum baya.

öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...