Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük selam,

Bugün apartta olduğum her haftasonu gibi saat 10'da kalkmayı planlayıp 12:30'da yataktan kalkabildim. Kahvaltı ettim. Daha sonra evi temizlemem gerektiğini farkettim. Halıyı süpürdüm, yerleri çamaşır suyu kattığım suyla viledaladım. Balkonu yıkadım. Çarşafları değiştirdim falan. Baktım saat çok oldu, lahmacun söyledim, yedim. Sonra biraz internet derken bu saat olduğunu ve hiç ders çalışmadığımı farkettim. Abovv.

Şimdi yatayım yarın 10'da kalkarım. Kalkmam lazım lan. Fizik var pazartesi, salı matematik var. Matematiği vermem lazım. Veririm de çalışmak gerek.

Bu arada bugün burda acayip yağmur yağdı lan. Balkonu yıkayıp oturacaktım yağmur yağınca vazcaydım zaten. Şimşek falan, karnaval havası direk. AMa serinledi oh.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük;

5 aydır konuşmadık.8 aydır görüşmedik.En son görüştüğümüzde semaveri arabanın arkasına atıp yeşilliklerin arasına dalmıştık.Binbir uğraşın sonunda yakdık semaveri.Sen üfledin ben üfledim.Yüzümüz filan is oldu. /fail.
Ben umudu kesmiştim ki sen üflemeye devam ettin.Yanmadı.
Ama sen üfledin inatla.en sonunda bi kıvılcım.İçebildik çaylarımızı.Sonra seni bıraktım evine.Ve en son görüştüğümüz tarih 26 Kasım 2009 12:55' den 20 sn sonra deprem oldu.
Hoş Denizli'de sürekli deprem olurdu.Arabama bindim.İki saat bekledim seni bıraktığım yerde.Şehrin içinde sürekli dolaştım filan.Şimdi aradan 8 ay geçmiş.

Bugün doğum günün.İyiki doğdun.Mutlu seneler sana.İçinden "bugün aklıma gelmedin" diye suçla beni.Ama ben doğum gününü kutlamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili aptal program yazanlar..

biliyorum ki aptalsınız ve yine biliyorum ki bi bok yaptığınızı, faydalı işler başardığınızı zannediyorsunuz.. ama lokal düşünmek gibi bi sorununuz var.. değerli aptallar.. yazdığınız her hedede türkçe karakter kullanmanız ve her adımda türkçe karakter kullanmanız proğramcıklarınızın çalışmamasına sebep olabiliyor. dolayısı ile, lütfem programlara hüseyin, İSMAİL ÖZGÜR tarzı türkçe karakterler içeren hedeler koymayın..

hayır niye adını yazıyorsun ki özgür.. ya sen ismail.. caps açık kalmış evladım.. denemediniz mi evde bu programı siz? ŞAMİL falan yazacağına çengeller, ucu böle Í iler çıkmadı çocuğum..

sizin ile mi uğraşalım bi de..

ya sabır...

defolun gidin lan hırdavatçı dükkanı açın..

caps açık yazmış bi de her şeyi ya.. fontlar da comic sans zaten..

tövbe tövbe.. hayır mal program çökmeden önce de ekranımı 1024x768 yapmaya kastı bi saat.. açılışta müsiki faslı. sonra 1024 yapayım mı? yok yapma.. 1024 yapayım mı? yok yapma.. böle devam ediyor.. YAP ULAN YAP..

allam ya
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük 10 gündür evdeyim dışarı çıkmak istiyorum gezmek istiyorum.Finallerle bozdum kafayı çalışsam gam yemicem.Muhasebeden de kaldım ayrıca oley!Bütler beni bekleyin yippa andele andele ariba ariba yeppa yeppa!

finallerden önce

http://www.mypicx.com/uploadimg/425302942_06072010_1.jpg

Finallerin sonlarına doğru

http://www.mypicx.com/uploadimg/1410040256_06072010_1.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

sürücü kursumu degistiriyorum, diger essolessekler düdükledikleri icin.
simdi baska bi sürücü kursunda direksiyon dersim var. karar vercekmismis 45 dakka dersten sonra alip almicagina.
yeter lan bitsin artik su cile.
gecen sene 2 gün önce basvurmustum ehliyete ahaha. neys araya staj maj da girmisti ama ondan ertelediydim. bol sans bana, bu da hiyar cikmasin.

zavalli almanci nil ve ehliyet kursundan cektikleri serimize hg. ve bye.
Sosyal ağlarda paylaş

@xaty: eheh empatiye ihtiyacim vardi tesekkür ederim =P
asil yazik olan giden paraciklara oldu tabi. söylemiyim dudak ucuklatici bir miktarda cünkü.

@yigitler; abi bilseydim almazdim valla. bana kalsa hic almazdim zaten, teklifi geri ceviremedim ühü. bence ben cenabetim, ondan hepsi.
bence asil trajikomik olan eski idiot direksiyon hocamin isminin manuel olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...