Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Yok ya. Upper-second mezuniyet ortalaması istemiş. Hiç istemeseymiş de olabilirmiş aslında. Tezimden rezalet bir şey alırsam tehlikeye giriyor sadece.

Referans yazan hocama email attım böyle böyle offer geldi çok teşekkür ederim tekrar, offerları da bu dedim. I don't see a reason for you not getting a solid 2:1 for your degree demiş. Cepte gibi bir şey yani^^
Sosyal ağlarda paylaş

Havalardan dolayı mıdır nedir bilmiyorum, bugün kimseyi sevmiyorum. Ve sabahtan beri çok asabiyim. Regl de olmicam, hayır. Aşırı küfür etmek istiyorum ve sürekli uykum var. 2 paket sigara içtim şimdiden. Dilim damağım mahvoldu resmen. Yatağın içinden de çıkamıyorum. Hava kararınca da resmen alkole vurucam kendimi. İçimde çok çok değişik bi sıkıntı var. Neyin sıkıntısı anlayamıyorum.
Bi de bugün çok gergin bi ortamdayken ufak çaplı bi sinir krizi geçirdim sanırım sdfghjkhgfd.

Neyse ki babam gitmeden bi küçük rakı bırakmış ahahsjadhjk
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Havalardan dolayı mıdır nedir bilmiyorum, bugün kimseyi sevmiyorum. Ve sabahtan beri çok asabiyim. Regl de olmicam, hayır. Aşırı küfür etmek istiyorum ve sürekli uykum var. 2 paket sigara içtim şimdiden. Dilim damağım mahvoldu resmen. Yatağın içinden de çıkamıyorum. Hava kararınca da resmen alkole vurucam kendimi. İçimde çok çok değişik bi sıkıntı var. Neyin sıkıntısı anlayamıyorum.

YAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

sesu said:

LSE'YE KABUL EDİLDİM!!!!!!
MIIAAAAAA

oha tebrikler!
ortalaman kaçtı? ne istediler bi de ekstra?

Valla daha ortalamam belli değil işte, ama İngiliz sistemiyle upper-second degree ile mezun olacağım muhtemelen. LSE de upper-second la mezun ol kop gel demiş. Başka bir şey istemediler.

Ha bir de mersi^^
Sosyal ağlarda paylaş

HAYDAA KAZIKLANDIM YINE!

cuma günü münihe giderken tren bileti alcaktim. neyse verdim kartimi iki kere denedik, kartinizda sorun var olmuyor dedi herif.

üzerine bankaya gidip para cektim, öyle otomattan aldim biletimi.
simdi online bankingden bakiyordum 44€ cekilmis.
OLMUYO dedigi halde hesabimdan para kesmis yani ITOOLUID.

yarin gidip halletmem gerek of.
annemden yancilik yapmasini istedim, bu demektir ki gg.

hayir bi de annem COK MU SAF GÖRÜYOLAR SENI NEDIR!! diyo, yok anne ben cenabetim dedim.
yok gercekten ''aptala malum olur'' dercesine, hep bana denk geliyo abi.
ye
ter.
aaaaaa

bi de bugün annemle cok güzel alisveris yaptik, dötümüzün dibinde lunapark acildi oraya bile gittik. biseye binmedik tab canim. gezdik öle. bu aralar aramizdan su sizmiyor sekerim.
cu.
Sosyal ağlarda paylaş

niye binmediniz ya lunapark kadar eğlenceli birşey yok=)
bi de orda daha çılgın zımbırtılar vardır şimdi.

wastyrx said:

Kardeşinle falan mı takılsam cansın ajkfgshdg baya hızlıymış sanki ahah

hehua olabilir baya gıcık davranıyo kızlara ama tarzı kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...