Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Sevgili Hüsso,
olmaaz.
yarin sabah erkenden kalkip ehliyet kursu icin yapmam gereken 7 saatlik ilk yardim kursuna gitmem gerekiyo. sanki hemsire yetistiriyolar! sanki sanki....
sanki.. hnnnnkk.
tikandim.

hayir bu kadar disiplinli olmayin gözünün fettini yedigimin almanlari!
sonra ebenizle düzenli seks hayatina sahip olcak birileri mutlaka cikar.
di mi. yani. hayret bisi.
Sosyal ağlarda paylaş

gittim tahlil verdim,yarın ortaya cıkıcak domuz gribi olup olmadıgım.belki evde tadevi belki hastane.bi de bunca slaaklıgın yanına domuz gribi olsam ya olsam ya ak.neyse herkesi aradım eve gelmeyin dedim,yarın arıcaklarmış sonuc gelir gelmez.270 vakanın 20 sınde gorulmus.21 olmayayayım ya nolur? dikişi de almadılar zaten.domuz gribi de demiolar enfeksiyon polikiliniğinde.meksika gribi.boyle daha kuul galiba.ilaçları da verdiler,baslıyorum bugun,yarın tamam ya da devam olucak.şaka gibi lan su yasadıklarım!!!
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

gittim tahlil verdim,yarın ortaya cıkıcak domuz gribi olup olmadıgım.belki evde tadevi belki hastane.bi de bunca slaaklıgın yanına domuz gribi olsam ya olsam ya ak.neyse herkesi aradım eve gelmeyin dedim,yarın arıcaklarmış sonuc gelir gelmez.270 vakanın 20 sınde gorulmus.21 olmayayayım ya nolur? dikişi de almadılar zaten.domuz gribi de demiolar enfeksiyon polikiliniğinde.meksika gribi.boyle daha kuul galiba.ilaçları da verdiler,baslıyorum bugun,yarın tamam ya da devam olucak.şaka gibi lan su yasadıklarım!!!

geçmiş olsun...
Nasıl kaptın ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...