Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Yuffi büyük gün geldeeeh. Bugün çok iş, az zaman var. 1de doktorda olucam sonra bi ara istinyepark'a uğramam lazım. Bavulu hazırlayamadım dün. Birazdan ona başlamam lazım. ipod'a yeni şarkılar yüklemem lazım. Banyo yapmam lazım vs. vs. Hala ne giyeceğime emin olamıyorum orda. Biraz korkuttular beni sdfg. 5'te falan da evden çıkıcaz. Uçak 9'da ama önce bi yere uğrayıp yemek falan yicez. Öyle yani. Cumartesi akşamı görüşürüz paticik. Muah.

Bi de özledim. :/
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

aquila said:

nereye giz?

Tunus'a ayol.

ohaa,kıskandım lan!
ben de okula gidyorum üretim sınavım var falan,adam akıllı çalışmadım evet itiraf da edeyim enseme birilerinin çökme riskini göze alarak.ama çok güzel kahvaltı yaptım mesela,spor da yaptım hatta

şimdi okula erken mi gitsem diye düşünüyorum.kirayı da yatırmam lazım arada bi' de Rosalia'ya hediye almam,Mar kadınını gitmeden görmem,Genar'daki nufus cüzdanımı almam lazım.bütün bunların yanında 6 tane sınavımın olması durumu güçleştiriyor.
pazar günü çabuk gel gel gel!
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Dün gece askerlik korkusundan uyuyamadım günlük.
Taraklara yan bastık bu sefer galiba. Ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum ya.

Nesinden korkuyorsun abi yaf? Aslanlar gibi bakıyorlar sana orda pek yemek seçmiyorsan. Aslanlar gibi koşturuolar, bıktırıolar, saçma sapan şeyler yaptırıolar ama dönünce askerden şimdi olsa yine giderim ki lan.. Diyebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben tecilimin bitmesine var zannediyordum. Yüksek lisansa başvurup 3 sene daha uzatıcaktım.
Tecil 31 mayısta bitiyomuş, sevk tarihi 31 temmuz yazıyor tecil kağıdında.

Ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum.

Gerçi bu sabah ASAL'ın sitesinde böyle birşey gördüm. Ertelemek için çok geç değil ama yine de emin değilim

"c) Yüksek lisans, doktora, sanatta yeterlik ve orta öğretim alan öğretmenliği eğitimi yapanların sevkleri, tabi oldukları kanun ve yönetmeliklerinde belirlenen azami süreler kadar tehir edilebilir. Lisansüstü eğitime kayıt hakkını kazandığını belgeleyenlerin askerlik hizmetine sevkleri, bir celp dönemi tehir edilebilir."
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şöyle bişi var gidip ben böyle böyle yüksek lisansa giricem ama tecilim şu zamanda bitio ben okumak istiyorum izin verir misiniz dediğinde olur git oku diyebiliyorlar tabi bi garantisi yok diceklerinin.. Abim gidip ben daha okucam almayın beni demişti, almamışlardı bu ağustosta gidicek sanırım oda. Biraz iyi niyete bakıyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...