Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bu sene 1 ocakta randevum vardı dişçiye kanal tedavisi için. Malum yılbaşı olduğu için önceki gün, soğanlı sarımsaklı ne kadar yemek varsa yediğim, alkolün dibine vurduğum için randevu öncesi 2 kilo sakız çiğnemiştim kokmasın diye. Tüm gün çenem ağrımıştı.

Böyle de bir anım vardır.

Keşke bütün hastalar doktoruna bu kadar saygılı olabilse.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

valla isterse orjinal diş taksın, beni utandıran bi yere gitmem bi daha :P

edik:Gerçi şöyle bişi var ben gittiğimde 3 kere falan fırçalayıp gidiyorum daha hiç öyle bi durumla karşılaşmadım da yine de zamanı olmamış olabülü insanlık hali aasdfaf

ediklediğim için görmemişindir belki aynı zamanda atmışızdır
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

QueenofSpades said:

Çok şirin ama yaa, kızamıyorum da ehuh ^^

Boklarını temizlemek pek hoş olmuoyore ama :( küçücük şey nasıl o kadar mıçıyor anlamıyorum :D

şımarık yetiştirme bebee afhajhgg kız ona! sonra küçük süprüzlerle gönlünü al afbshfffaf

Of işten çıkmama 1 saat kaldı, iple çekiyorum eve gidip tötünü başını mıncıklayacağım, çok özledim keratayı ya ayrı kalamıyorum vallahi. neyse ben biraz daha çalışayım da, sonra görüşürüz hako-kun ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Babam ani bir şekilde vazgeçmezse yarın akşam 9'da uçuyoruz. Cumartesi öğlen dönüyoruz. Çok sıcak olucağı için ve Tunus milletinin aşırı tacizci olduğunu öğrendiğimden beri ne giysem orda diye dolapları karıştırıyorum. Taytta karar kıldım. Pantalonu da akşam giyerim. Bi sürü bol ve uzun tişört almam lazım ama şimdi. =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...