Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

zengin galiba kanka, is cikisi cok luks model mersedesli soforu aliyor kapinin onunden sdhfhg. Ben de hemen onune park ettigim NISSAN PATHFINDER ima bindim. bir fabrikator kizi durumu gelisebilir yani. Ailemi kiz icin savas moduna sokayim en iyisi.

kizin babasi ariza cikarirsa, ben yasar usta gelir hallederim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sigaraya baslayasim var arti

seni tokatmanyağı yaparım..

tehdit işe yaradı mı?

tehdit işe yaramadıysa buradan yapabileceğim biş yok gerçi ama başlama ya..

lütfen desem?

Pretty please, with sugar on top
http://4.bp.blogspot.com/_9hPdvNdeJ5I/Svr8MwQkX5I/AAAAAAAADPw/_azw_xHyChc/s320/pretty+please.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bu gün 26 oldum. Dışarda pek güzel bi hava yok, baya bulutlu. Öğlene kadar tasarım dersi var sonra çıkıp akıcam ortamlara...
Nedense bu yıl canım whiskey istiyor. 26 yaşının ağarlığından olabilirmi ?(Tek kaşı havada, şaşkın bakan smiley)
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk Selam yada Ohayouuuuu Gunluk Chan

Neyse bak dinle bugun araba bozulmus malum yayan gitmek zorunda kaldim ise ama ne gitmek heryer bisiklet ceteleri ile dolu kaldirimlarda adim atamiyorsun vizir vizir gunluk tabi senin derdin yok icmek .cmak gibi oh ne ala neyse gunluk ne diyordum hah tam karsidan karsiya geceyim dedim zibidinin bir tanesi bir koydu sirt cantama.. Cantam sizlere omurr hoop icindeki sketchlerde yerlerde gormeliydin herkes sketchlere kilitlenmis haldeydi oyle iste gunluk su an ogle aramdayim daha dogrusu kendime vermis oldugum ogle arasi :) Haydin Matashite Gunluk Chan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...