Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Sabah 9'da okula gelip de etkileşim grubunun etkileşmemesi ve 1 buçuk saat boyunca mal mal oturmamız çok komikti. Sonra derse girdim çıktım falans. Şimdi bi saat aram var, yarım saati kalmış ama neyse, 1 saat daha derse girip Burcu'yla Taksim'e gidicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Rebranding çalışmaları agzımın orta yerine etti çok afedersiniz.
Neyse artık ABN AMRO değil RBS şubesiyiz. ^^ Ne değişti? Hollandalılar yerine İskoçlarla çalışıyoruz, daha bir ukalalık daha bir kıllık var :)
İnanılmaz büyük bir işin parçası olmak güzeldi, bütün haftasonu çalıştım ama personal satisfaction (tu) priceless...
Gerçi biraz zam falan alsam fena olmazdı ama kısmet, inşallah bankanın durumu iyi olur da beni de işe alırlar.

Neyse çok yorgun ama mutluyum. Birazdan derse gidicem, okul durumlarını da toparlarız inşallah!
Bana şans ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yoruldum, sabahtan beri okul şimdi iş, ne olucak benim halim bilemiyorum :/ Rüyamda bu sefer araba çarptı. Aceba ne zaman normal rüyalar görmeye başlıcam. Akşama bi arkadaşımla buluşacam günümü çekilir kılan tek neden bu sanırım şimdilik.

Bana huzur, Hakoya uyku, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

özürlüler evinde staj yaparken tanidigim bi adam vardi türk 40li yaslarda, ali abi..
hep cikar dolastirirdim onu disarda, türkce konusunca bayilirdi falan. ölmüs gecen sene, annem söyledi. cok üzüldüm.
ölmeden önceki gece yüksek sesle türkce müzik dinlemis baya, sonra ertesi günü ölü bulmuslar odasinda.

cok dramatik hikayeler var orda, dinleyince kötü oluyorum gercekten.
yine gidip gönüllü olarak staj yapasim geldi oralarda ama onun yerine parttime bi is bulsam daha mantikli olur tabi. kisfmet.

neyse simdi bisletle cikip dolascaz kardesimle, güzel havanin tadini cikarmak lazim.
biz almanlara her zaman nasip olmuyor.

ayrica 120 kisi arasindan birinci olmakta süpermis, baya bi hirslandim. o B'lerin hepsi bi dahaki dönem A olmali.
ADRIAAAAAAAAAAAAN!
spartacus'a da basladim zaten, baya bi gazim.

bye.
Sosyal ağlarda paylaş

şafak sinop (56) be günlük, Allah'ın terkettiği dağları günün her saniyesi görmek çok zulüm be.
Neyse yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama, 20 mayıs dan sonra altınoluk da harbi yüzücem işte.

it's gonna be legen

wait for it

dary...... yes.

Sosyal ağlarda paylaş

benim hep herkes hakketiği gibi yaşar tarzı bi düşüncem var.. herkes dediğim bireyleri değil ama topluluğu kapsıyor. bunu belirtmekte fayda var..

misal çok yoğun bir kalabalık ortasındasınız ve kalabalık aptallardan oluşuyor.. bir itiş kakış başlıyor ve hey... siz de kalabalıkla birlikte savruluyorsunuz.. yolu tam görmeseniz de karşı koymaya çalışsanız da ters bir yola doğru gidiyorsunuz.. ve bu aptal sürüsü siz istemeseniz bile uçurumdan aşağıya doğru dökülürken siz de aralarına karıştığınız için güzeeelce uçup çakılıyorsunuz..

metrobüs'te zam ve zam kararının geri alınması sonrası çift akbil basma getirilecekmiş.. yoruma bakıyoruz:
said:
beğenmeyen arkadaşlar eskisi gibi çile çekerek yollarda sürünerek gitsin!

demek istediğimi anlatabilmişimdir sanırım..

yasaların sertliği aşırı hariç çok eğleniyorum ben bu ülkede.. gerçekten.. tam bir komedi fabrikası gibi..
haber şurada. http://www.haberturk.com/yasam/haber/502703-metrobuste-yeni-donem-basliyor

yorumlar tam anlamı ile harika..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...