Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

utopia said:

yoo içmem. yazın nane aromalı soğuk americano, kışın nane aromalı cappucino içiyorum starbucks'ta ben. düz, basit kahveler. evet. filtresi güzel olsa naneli filtre kahve içerim. evet.

Foçada yazın saat 2-3 gibi bi çay bahçesi gibi bişey vardı açık olurdu giderdik oraya oralet içer öyle dönerdik evlere hey gidi be.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yok..

basın bu konu üstüne gitmeli..

bu seller, yağmurlar akdenizli çiftçileri kötü vurmuş olması lazım.

piyasada bergamotlu çay yok. gidip bakın, hepsi eski ürün. yeni üretim yok.

bi çay içtim..

allah inandırsın, petrol + nükleer atık karışımı tadında.

paketin fiyatı yüksek.

ama güzel bi harman değil işte.

bok gibi.. rezillik bildiğin..

ülkenin bu konuya eğilmesi lazım.

bi zevkimiz vardı; güzel, lezzetli, kaliteli çay içmek..

ondan da mahrum kalıverdik.

üzüldüm bak..

acını paylaşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

az önce dogumgünü pastasi kestik.
sofrada güzel bi muhabbet oldu falan derken 4 yasindaki yegenim sarp anaokulu maceralarini, efenim gayet bi WOT seklinde anlatti.
ee. eee. derken... agzimdan COOL STORY BRO! lafi cikti.
daha dogrusu önce COK GÜZEL HIKAYEYMIS SARP dedim sonra COOL STORY BRO!'yu ekledim.

biraz daha abartip ''(tu):D '' su hareketi de katacaktim da, tuttum kendimi.
kafam bazen fazla güzel oluyo icmeden de.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunaldım günlük hala bitmedi işler.. Gerçi baya slackleyerek yabıorum ama olsun ya bitsin artıkın :/ ahahahha deişiklik olsun die number1 açtım tvden tipik komşu kızı klibi çıktı özendim lan adamlara sdfdfgdsd keşke benimde öyle bi komşu kızım olsaydı dedim :O Hayal kurmak güzel şey sdfg Birilerini ariimde gelsinler kurtarsınlar beni yafs bizimkiler yok olmuşlar ben transa geçerken aradım 'konuştuk ya len yanında biz şuraya şuraya gidioz die' dedi abim. Gene birşeyhler oluyor bana gibi ama du bakalım ^^

Bana kum torbası, Hakolara prenses. Amin.

extra post atmiim 94 rapordaki 3er çizelgeyi deiştirdim mi serbestim günlük (en azından öyle umuyorum) 5 saat olmuş hala bitiremedim sdgd bugün tembelim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

9da raid varmış onu bekliyorum, girersem ilk raidim olcak, sıçıp batırmam umarım, 24kişinin gazabına uğramak istemiyorum.
diğer taraftan bad company 2 hala takılıyor bilgisayarda tilt oldum resmen.
bide yarın bide ondan sonraki gün quiz var ikisine de çalışmadım, raidten sonra çalışırım diyorum kendime.

ama biliyorumki raidten sonra sabaha kadar nba seyredecem sonra uykusuz şekilde okula gidecem.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Bunaldım günlük hala bitmedi işler.. Gerçi baya slackleyerek yabıorum ama olsun ya bitsin artıkın :/ ahahahha deişiklik olsun die number1 açtım tvden tipik komşu kızı klibi çıktı özendim lan adamlara sdfdfgdsd keşke benimde öyle bi komşu kızım olsaydı dedim :O Hayal kurmak güzel şey sdfg Birilerini ariimde gelsinler kurtarsınlar beni yafs bizimkiler yok olmuşlar ben transa geçerken aradım 'konuştuk ya len yanında biz şuraya şuraya gidioz die' dedi abim. Gene birşeyhler oluyor bana gibi ama du bakalım ^^

Bana kum torbası, Hakolara prenses. Amin.

extra post atmiim 94 rapordaki 3er çizelgeyi deiştirdim mi serbestim günlük (en azından öyle umuyorum) 5 saat olmuş hala bitiremedim sdgd bugün tembelim gibi.

Len yeter artık pazar pazar çalışma bari :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...