Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Gazeteye ilan vericem bende o amca gibi eğerki arkadaşım ehliyet sınavından tekrar kalırsa ilkokul mezunlarının bile geçtiği sınavdan benim arkadaşım 4 kere kaldı die ashagfasf yabıcam bunu ^^ Sanıyorum öğleden sonra gene rapor yazmaya başlıcaz o yüzden giriim az wow fln oyniyim az kafam dağılır belki üff hergünde çalışılmaz ki arkadaş dün dışarı çıktım 2 saat fln sanırım arkadaşımla bi sohbet edemedim bile yafs bi yemek yedik alışveriş yabdık eve lazımdı 3-5 bişi sonra hadi gezelim derken babamın ilacı bitmiş onun için koşturdum hemen gerildiğimi hissediyorum ve hala arkamdan yabılan olayları yüzüme söyleyemediler -.- Söylede insan olarak mı kalıcaksın gözümde yoksa silinip gidicek misin görelim yahu dimi ama :)

Bana prenses, Hakoya huzur. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

of cok feci hasta oldum.
bu satirlari saa salya sümük yaziyorum.

serra bilgisayari actirdi bana baris manco - nane limon kabugu'nu istedigi icin. HA HA HA HAAPSU!! ac ac! diye dile getiriyo tabi bunu.
her istedigini yaptiriyo velöd, inanilmaz.
ayrica.
sarkinin tam hapsu kisminda senkronize bir sekilde hapsirmam süper oldu.
ölüyorum.

saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

kuş guncesi vol 767t5ı90p
yaklaşık 10 dakika önce kalktı gitti.nereye gitti anlamadım.yumurtalar buz kesti a salak kadın!
neyse gelir heralde.
dün muratın ''koş kızım,koş pencerende biri seranaaağd yapıyor'' diye beni tuvaletten çıkarması.sokaktaki saçma hareketliliği anlamamı sağladı; bi' muzik grubu fotoğraf çektirmeye gelmiş. durduk yere insanın penceresi önünde orkestra(5+1) bulması da baya güzel hani.
kuş onca gürültüyü hiç iplemedi.ben en cok buna saşırdım.oysa evden gelen tik sesine kıllanıyor,garezi bana olsa gerek.
ve evet yumurtalar öksüz yumurtalar hala yetim=/
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımın en garip büyük olasılıkta bi o kadar iğrenç kahvaltısını yaptım ama hala mutluyum ahsgfd 'kuru fasülye' + sucuklu yumurta + yağlı ballı ekmekler :D ve bu sırayla oldu yemem hagjafgff Annem geri gelsin pls ya da benim işim azalsın adam gibi bişiler yapabiliyim. Ya da çok iş gelsin bok gibi param olsun birileri hazırlar muhakkak o zaman kahvaltımı xD

Bana huzur, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük. kocaman şehirde tek başımayım lan. kocaman şehir bu. illa kafa dengi biri vardır diyosun. çıkmıyor o denklik. inanılmaz bir insan mıyım uyumsuz bir hırto muyum anlamadım gitti.

büsürü insanla görüşüyorum hiçbirini sevmiyorum lan. herkes mi gerizekalı olur. hakkaten çok zeki ve inanılmaz bir adamım bence. hayır ya geneli aşşa görücem ya kendim aşağı bir insanım demekki diyeceğim için geneli gerizekalı görmeyi tercih ettim şu saniye bir kezdaha çoknetgayetbariz.
Sosyal ağlarda paylaş

http://ak2.static.dailymotion.com/static/video/990/503/12305099:jpeg_preview_large.jpg
benim olucak fıstık vurucam kırbacı vurucam kırbacı,

hiç olmayan alışkanlıklar başgösterdi günnük, 5 gündür rüyalarımda gereksiz sebeplere hüngür hüngür aglıyorum, sabah uyanıncada 2-3 saat te aglamaklı geziyorum. depresyopnamı girdim bilmiorm ama cok sıkıldıgım gerçektir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...