Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlükcüm yaf acaba belli etsemmi biliyorum senin yalancı ve lanet bi insan çıktığını diye yoksa bırakiim mi öyle kendi başına? Bazen belli et acı üzülsün yalancının önde gideni olduğunu bildiğimizi anlasın istiyorum ama bazende koy.. rahvan salla kendi çapında mutlu olsun sen öyle olsun istemiyormuydun? diyorum. :) Neyse dokunmayım mutlu olsun ebek ebek.. İş çıkmazsa bugün arena yabıcam günlükçüm, artık bi 2.2k yabalımda t2leri alalım yahu ahfshagas pazartesi labım var şimdi aklıma geldi T_T neyse yarın bakarım artık ona. Öbdüm.

Bana sabır, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Çay içmeyeli o kadar uzun zaman olmuş ki mükemmelliğini unutmuşum. Şimdi;

- Bulaşıklar yıkanacak.
- Çamaşır makinesi çalıştırılacak.
- Toz alınacak.
- Tez yazılacak.

O literature review bugün bitmeli.
Ama sürekli "dur bir el daha Call of atayım" diyerek olmayacak bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

6 ya kadar biter mi sence günlük işler? Bence bitmez gibi ama kaçabilir miyim ki acaba? Hmm hmm arkadaşımla buluşmaya gitmeyi planlıyorum ama harbici köle ilan etti abim beni yahu :/haftasonuda çalıştırılmaz ki bi insan beyin çemçüklemesi geçirir 7/24 çalışırsa ama dimi? Okulumda var zaten ühühü T_T

Bana huzur, Hakoya Hakoyu hakeden prenses.Bide bugün kaçabiliyim pls. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abiii transamı girmişim noolmuş anlamadım ama bitti nan 300 rapor daha O_o şimdi alışverişe çıkıcakmışım anniş olmayınca herşeylerde bana kalıyor hep :D Neysem ordan giderim arkadaşımın yanına sonra gelir biraz daha yazarım düzenlerim fln filan..

Bana huzur, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

bunaldim lan gunluk surekli album indir,sonra onlari duzenle,sarkilarin taglerini duzelt,vs...degerli blog sahipleri albumu upload ediyorsunuz madem duzgun yapın su isi yau.RS nin de abv dl nin yarisinda sunucu baglantisi kesildi diyor rarli dosya acamiyosunda yalan oluyor yani bana bak RS beles indiriyorum diye yapiyorsan kalbimi kiriyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...