Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

adama yazık valla

yok yaf hatun kişiyi eve geldiğimde facebooktan fln eklemiştim önce kabul etmiş, sonra silmiş fln. Mesaj atmış facebooktan benim erkek arkadaşım var o yüzden senle haftasonu çıkamam kusura bakma fln demiş ^^ Birden pat die kızın karşısına dikilince afalladı afhsaj her zaman işe yarıyor yahu :P kendine güven ftw :O *totu az havalara kalkar* Sonuç olarak telefon numarasını almış olsamda hatun olmaz dedi yani ^^

Sonracığıma annanem gidiyor günlük bugün :( kadını esir ettik tüm kış boyunca onun yaşadığı yer soğuk olur die :D neyse yaf havalar ısındı kadıncağızda sıkıldı artık izin veriim hadi gitsin.

Bana yeni macera, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Annanemle, annemi aştiye bıraktım günlükcüm, Annanem 2-3 kere sarıldı öbdü fln beni sahff ağlamadı allahtan. Sefiorum kadını yaf canım benim bide şey dio kusura bakma bu sefer sana harçlık veremedim :D Annane dedim artık çalışıyorum inşallah ben alıcam sana dünyaları bu laflardan soora bidaa sarıldı ama arkadaki kuyruk büyüyünce hadi siz oturun didim :D neyse günlükcüm derse gidiyorum abim fazla mesaiye kalıcaksın dimi dedi banada sanki eve gidince evde çalıştırmıo terbiyesiz safasghd
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Dworgian said:

adama yazık valla

yok yaf hatun kişiyi eve geldiğimde facebooktan fln eklemiştim önce kabul etmiş, sonra silmiş fln. Mesaj atmış facebooktan benim erkek arkadaşım var o yüzden senle haftasonu çıkamam kusura bakma fln demiş ^^ Birden pat die kızın karşısına dikilince afalladı afhsaj her zaman işe yarıyor yahu :P kendine güven ftw :O *totu az havalara kalkar* Sonuç olarak telefon numarasını almış olsamda hatun olmaz dedi yani ^^

Sonracığıma annanem gidiyor günlük bugün :( kadını esir ettik tüm kış boyunca onun yaşadığı yer soğuk olur die :D neyse yaf havalar ısındı kadıncağızda sıkıldı artık izin veriim hadi gitsin.

Bana yeni macera, Hakoya prenses.Amin.

valla ben şahsen anlamam sevgili olsam

"aşkım, bugün bi çocuk geldi yanıma, "haftasonu görüşelim mi" dedi, bende "tamam" dedim ama sonradan senin sevgilim olduğun geldi aklıma o yüzden face den "olmaz" dedim ama telefon da var onda arayabilir elbette yanlış anlama hehe" dese gtfo derim çok net lol

edit: imla typo vs
Sosyal ağlarda paylaş

oh amazondan ismarladigim kitaplarim geldi.^^
bi sürü oyun da yükledim.
C#'ye falan da baslayabilirim.
bi dahaki sinav maratonuna kadar, bos vaktimi böyle degerlendirmeyi düsünüyorum.
özlemisim.
ama o kadar cok vaktim de yok galiba mmfs.

birazdan hastaneye gidecegim, babanemin basinda nöbet sirasi bende.
bi de lanet olasi rahatligim.. bu sabah bürokrasi hedelerini halletmek icin kalkmadim.
organize bi sekilde uyuya kaldim. annem cok kizcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...