Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

şimdi şeyi anlayamıyorum.. misal uçak röter yapıyor.. ok. bi saat veriliyor. 17:00 diyelim. sonra bi rötar daha.. 18:00 diyorlar. sonra bi tane daha 19:00

e tamam.. anlıyorum baba..

ama neden en başta 19:00 diyemiyorlar. bir de şu şeyleri netten takip ederken yan tarafa bi bilgi barı alsalar bari.. "uçak alanda" bile yeterli olur. rötar sebebi yok, bilgi yok, ne bekleniyor yok..

infosuz hayat sıkıcı
Sosyal ağlarda paylaş

benim kadar relax bi sekilde ders calisan insan görmedim.
neyseki planli programli calisiyorum. herseykontrol altinda ehehe.
50 sayfa daha kaldi ve baydim.

ayrica demin kapiya vodafonedan gelen öküz kari ''anne sizmisiniz?''
gibi bisi sordu, ev sahibesimisiniz dercesine.
lan bu kadar mi ev hanimi gibi gözüküyorum dedim kendi kendime ki, aynaya bakinca nazire senlendiriciden farkim olmadigini anladim.
ders calismak ne hallere sokuyo bizi iste üstad!
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel yemek yiyormuşum,insan özeniyormuş.
iki kişi 1 kg profiterol yememizin açıklaması bu olmamalıydı ama napsın hatun vicdan yaptı.yemesek olurdu yani.iyi oldu ama yediğimiz^__^
amaaaan hem ben ki egosunu yemiş insanım,profiterol falan koymaz bana,canan kendini düşünsün sdf
Sosyal ağlarda paylaş

hem acıktım.. hem de bildiğin ter döktüm bugün be.. hava da soğuk hani.. sabahtan başlayan stress öğlen sertleşti ve gece saatlerinde yerini hafif bir melteme bıraktı..

o değil de aklıma asuman pansuman şarkısı takıldı bi yandan da.. bariz işkence üstü işkence oldu..

neyse gün bitti sayılır. yemek yemeli yine de..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük finaller çok güzel bitti hukuktan 100alıyorum direk =)

Onun dışında bugün finallerin bitimini kutladık işte nezih mekana gidelim dedik restorana gittik.Adi bi amcam yaşında adam yanımızdaki kızı kesiyo.Gecemiz güzel gitsin diye bişey yapmadık kızın yerini değiştirdik ve herife bi kaç kere tip tip baktık bi daha bakmadı zaten..Ona sinirlenmemin dışında mükemmel bi gündü yarın da öyle olcakk

Çok özledim lan bi de :( ama olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...