Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

QueenofSpades said:

Deneme lenslerim geldi günlük, 18 senenin ardından gözlüksüz ilk akşamım... çok acayip nan :S

ben de organik lens olaylarına girmek istiyorum bu aralar, standart her gün tak çıkar lensiyle işkence çekmiştim, sana bol şans :>

2 saat taktım bulanık görmeye başladım moralim bozuldu :(
Gerçi ilk gün 1 saat takın demişlerdi de, kısfmet..

Sağol yine de :)
Sosyal ağlarda paylaş

bugun sevdiğim kızın bana 5 ay once dogumgunumde yaptıgı kurabiyelerin içine bir not yazdıgını ogrendim. once inanmadım, sonra şaka yapmıyorum gercekten dediginde ve notta 5 aydır, bekledigim cumle olan " seni çok seviyorum" yazdığını ögrendim. saat 03:05 itibariyle 1 şişe archers, 3 tanede bira içtim, stoklar bitene kadar yolu var sevgili gunluk.
kız, şuan italyada 1 ay sonra gelicek umarım hala bişeyler hissediyodurda yaptıgım en buyuk hıyarlık olmaz(gerçi herhalukarda en buyuk hıyarlıktır şu yaptıgım ya neyse)
Sosyal ağlarda paylaş

Shimone said:

bugun sevdiğim kızın bana 5 ay once dogumgunumde yaptıgı kurabiyelerin içine bir not yazdıgını ogrendim. once inanmadım, sonra şaka yapmıyorum gercekten dediginde ve notta 5 aydır, bekledigim cumle olan " seni çok seviyorum" yazdığını ögrendim. saat 03:05 itibariyle 1 şişe archers, 3 tanede bira içtim, stoklar bitene kadar yolu var sevgili gunluk.
kız, şuan italyada 1 ay sonra gelicek umarım hala bişeyler hissediyodurda yaptıgım en buyuk hıyarlık olmaz(gerçi herhalukarda en buyuk hıyarlıktır şu yaptıgım ya neyse)

bunu çok beğendim ben. hakkaten epic imiş. saygılarımla.

bir de günlük, bi kaç saat önce ninni siparişi vermiştim, nooldu ona?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...