Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Uykusuz ekibi bu hafta ayrı bir aşmış kendini. Vapurda ve otobüste gelirken anırarak güldüm, herkese şov oldu tabii. Ayrıca otobüs ani fren yapınca hemen yanımda duran kadının göbek-meme combosu arasında baya bir sıkıştım. Çok kötüydü çok.

Sigara dudağıma çok fena yapışmış çıkmıyor lan. Şu an farkettim. AHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük bugün hiç bişi yapmadım, Bi çıktım fotokopi fln çektirdim o kadar ufaklıkla konuştum bide. Atarsa gün doğumu, atmazsa gel kaçır dedi asadfsaaf böyle bişi söledi işte sonunu ben sıktım :D ben heyecanlandım var ya ailesi nasıldır Allah bilir :D :D Ailelerinden ayrı herkeşler sabır versin yaf..

bana prenses, dasaaa köpekler gibi aşık olsun görsün hıh!
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

bi gün siz de öyle olursunuz, kınamayın sfkljs

Yok kadın obezdi yahu asdasf. Bir de işin kötüsü, ezdi beni, tam da demirin yanındayım yani çok canım acıdı pis bir bakış attım. AH ayağım çok acıdı diyor sonra da utanmadan. Böyle azizim bunların hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

hahah günlük kardeşim çok alem ya.
oyun oynuyodu kapattı sonra facebook çetten bi kız "msnını versene" diye mesaj atmış kardeşim de oyun oynadığı için zaman geçmiş offlıne olmuş kız.

onu gördüm "ah can kaçırdın kızı" dedim ksldjf
o da "ya boşver çok çirkin bi kız o,sevmiyorum hiç onu" dedi ya ahahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha iş yerinde IQ testi çözmeyeceğim. Hemde 40 soru sormuş herifler. Akşam akşam sinirlerim gerildi. Çöz çöz bitmedi. Sonrada normalden biraz daha zekisiniz dediler. 40 soru vardı ve ben 30uncu sorudan sonra aşırı gerildim. Son 10 soruyu sıkıntıdan hızla salladım. Sonra beni bu este ve siteye yönlendiren Mynet'e, sonra morbiber denen siteye sonra bu testi hazırlayan herife bir dünya küfrettim. Özellikle testi hazırlayn beyinsizin, bu kadar hayal gücünü zorlayan sorulardan oluşan testi 40 soru yapmasına! Allah belanızı versin sizin!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük 2 final kaldı da umursamıyorum hiç :D

Bi dersten ödev var onu yaptım da veremedim daha. Hoca kabul eder işallah :D

Amaaan 5 gün kalmış şunun şurasında İstanbul'a gitmeme daha ne. Umursamam tabi hiç bi şeyi. 22 ocakta istanbula, 25 ocakta eskişehire gidiyorum. olm çok zevkli olcak gibi bi his var içimde. sen de gelsene lan günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük notları aldım geldim derse başlıcaktım
dur bi duş alıyım dedim aldım çıktım saç kurut falan derken 1 saat geçti
sonra hadi abim çıksın evden onun odasında çalışiim ferah ferah dedim çıkmasını bekledim
abim çıktı odasına geçtim bengisu msnde bişey anlatmaya başladı onu dinledim
o bitti notları zımbalayım dedim, baktım zımba bitmiş
yenisini koydum yerleştirirken parmağımı zımbaladım onunla uğraştım
tam başladım derse midemden sesler yükseldi dur yicek bişeyler hazırlıyım dedim onu hazırladım
yerken bi bölüm scrubs izliyim dedim 10 dkda yedim sonra scrubsın bitmesini bekledim
otururken belim ağrıdı dur biraz yaslaniim dedim bilgisayarı kucağıma aldım, şu an notlardan ve masadan bi hayli uzağım
ve saat kaç oldu allah belamı versin benim şunu yazmak için bile o kadar zaman kaybettim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

bebişim,

dün sınavı sıçtım; bugün hocaya mail atıp "hoca, yapma etme tek dersim bu benim, beni geçir gözünü seviyim, bak ben normalde derece yapmış adamım, ama bu kez olmadı, babam beni dövdü, annemle ayrıldılar, kardeşim hasta, onlara ben baktım" gibi hep duyduğum, insanların hocalara attığı yalanları ben savuracam galiba. gerçi, bunun mezun olmak için kalan son dersim olduğu doğru da, etik olarak düşündüğünde bundan sonraki hayatında kazancağın tüm para bu yalanların üzerine kurulmuş olacak be oğlum.

ağır oldum günlük, böyle garip.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
annem salonda esir aldi beni birakmiyo, ehliyete calisiyoruz beraber.
ilkokul günlerime döndüm resmen. o zaman da böyle zorla ders calistirirdi.

ama iyi oldu, yoksa ben yine relax bi modda saga sola bakinarak calisirdim.
yarin da kuzenle caliscaz zaten.

bi de annem calisma sistemime isyan etti ilk basta, bu testlerin hepsini coktan 100 kere tekrar etmis olman gerekirdi dedi. fekat tabi ben sadece 1 kere yaptim bunlari, ona ragmen iyi oldugumu görünce IN YOUR FACE!! NAHAHA dedim tabi.
öle demedim de demis sayildim. almancilar diyince ben de demis..eöö
sigara molam bitiyo. SABAHA KADAR OTURCAZ dedi bi de, imdat.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:
bana prenses, dasaaa köpekler gibi aşık olsun görsün hıh!

benim köpek gibi aşık olma gibi bi durumum çok olası gözükmüyor ama ne olacağı da belli olmaz tabi..

2gün süren über tembellik ve minimum beyin kası çalıştırma tatilinden sonra 1 saat falan bakayım dedim.. ı-ıh.. duman çıktı kulaklarımdan bi süre.. sonra da marş basmıyor sesi geldi.. kafamı yumruğa vurdurtmak sureti ile çalıştırmaya çalışsam da cık.. sonuç alamadık..

yok mesela yarın yapılacak işler için aldığım notlar da süper saçmaymış.. dün gece uyuklarken not almıştım ama bi kısmını çözemedim..

anahtar: havlular

hmm..

katil:basmalı kalem silgisi.. kadar mantıklı bir not. neyin anahtarıymış acaba havlular..

ilginç tabii..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...