Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

30 leva ile 5 günü nasıl gecircez bakalım,5 günün içinde 3-4 quiz,3 hafta gecikmiş projeyi hocaya(c++ ci mici ama cok seker vallahi) kabul ettirme,2 aydır girmedigim derslerin finaline girmek icin(cok sacma biliyorum) hocadan imza alma vs.
Sıkı bir hafta olcak bakalım gtumuze neler gircek bu hafta.
Ulan hem tembelim hemde vicdanım sızlıyo,nasıl olcak bu işler be...
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Ya uykum gelmiyo ama çok uykusuzum. Nasıl iş anlamadım. :/

bilgisayarı kapa bi önce, kapa kapa çekinme, sonra bi bardak süt ısıt iç, hatta varsa içine bal koy, ondan sonra gir yorganın altına, müzik dinliosan uyurken, slow bir şeyler aç, bak nasıl bebekler gibi mışıl mışıl uyuyorsun :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

napae said:

Ya uykum gelmiyo ama çok uykusuzum. Nasıl iş anlamadım. :/

bilgisayarı kapa bi önce, kapa kapa çekinme, sonra bi bardak süt ısıt iç, hatta varsa içine bal koy, ondan sonra gir yorganın altına, müzik dinliosan uyurken, slow bir şeyler aç, bak nasıl bebekler gibi mışıl mışıl uyuyorsun :)-D

Süt sevmiyorum. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,

bizimkileri sinemaya davet ettim, bendensiniz dedim.
ailecek sinemaya gitcez aksam.

veledler de gitti artik, FREEDOM!!

ha ayrica dün chriscigimle konustum, sinemadan önce onla takilcaz yemek, kahve falan bilmiyorum artik.
özledim.

güzel bi gün olcak gibi EHEHEEE
simdi biletleri almaya gidiyorum.
öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Bu gün hiçbir şey moralimi bozamaz, (elektriklerin kesilmesi - öğle tatilinde bankaya gidip yatırmaya çalışmak, sonra geri gelip aslında elektriklerin kesilmemiş olduğunu fark etmek) almancadan da geçtim oh, yeniden doğdum bugün ben... pek bi mutluyum allah bozmasın günlük!

aa süper, sevindim bak simdi buna da =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...