Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

hediye bulmak ne kadar zor ne kadar zor ya!
hele bi de çok guzel bir hediye aldınsa karsıdan.karsılık hedesi de deil aslında da ay ne bilim karısık bi konu.ne alıcam laan ben bu adama!
bi de arnavutluga gidiyoruz galiba saka maka,ooo mastika diye donmeyeyim de bu sefer de baska bir beklentim yok balkanlardan sdf
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

hediye bulmak ne kadar zor ne kadar zor ya!
hele bi de çok guzel bir hediye aldınsa karsıdan.karsılık hedesi de deil aslında da ay ne bilim karısık bi konu.ne alıcam laan ben bu adama!
bi de arnavutluga gidiyoruz galiba saka maka,ooo mastika diye donmeyeyim de bu sefer de baska bir beklentim yok balkanlardan sdf

elektronik bişey alsan kesin sever (yani sanırım)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
Bu mevsimde parmağımı arı soktu. Davul gibi şişti. Eczane parmağım için bişey de vermedi. Sonra telefonumu takside düşürdüm. Taksi bastı gitti. Şimdi farkettim. Bizim ev telefonundan da cep telefonu aranmıyo, faturayı 10a katladığım için geçtiğimiz aylarda babam kapattırdı. Şimdi msnden arkadaşıma söyledim "NOLUR ARAR MISIN? HAYATIM KAYAR BAAAAAAK" diye. O da aradı. Taksici 15 dakkaya telefonumu getiricekmiş. İçindeki mesajları okursa adam, gülmekten katılarak ölür heralde.
Serçe parmağım da kopup düşücek bence.

Bugün iğrenç bi gün.
Sosyal ağlarda paylaş

Okul mailine bakıverdim..

From:Hocam
Konu:Merhaba Dasaaa Emilian* (*Gerçek adım yazıyor ama göbek adımla adım şeklinde vermiş)

lan dedim bi "nooluyo! bu ne şimdi..." ufaktan bir yusuf attım, "ödev mi bu şimdi, nedir bu!!?!?!? yeni ödev ise nasıl bitiricem ki!?!?!?" korkunun ecele faydası yok. tıkladım açtım..

said:
Sanırız ki hocam.com'u daha önce duymuşsundur.
Yenilenen yüzüyle hocam ODTÜ'den sonra şimdi de Boğaziçi Üniversitesi'nde.
Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

heh.. oldu.. sokarım lan ağına da sosyaline de.. kalp zangoçlaması yarattın yok yere ben de be..
Sosyal ağlarda paylaş

Gümlüks,
Parmağım hala davul ve çok acıyo. Bükemiyorum parmağı sanki alçıdaymış gibi duruyo sdjfkl

Bi de bugün Banu'yla konuştuk. Erkeklerle ilgili herhangi bişeyi sallamadığımı, sanki sürekli eğleniyomuş gibi gözüktüğümü söyledi. Halbüsü üzülüyorum hep hatırladıkça bazı şeyleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...