Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

gunluk su an gercekten cok sinirliyim hala gecmedi sinirim lol
gece geldim eve msn'i actim bi kisi eklemis diye sevindim =p
baktim kim diye taniyamadim mailden baktim arkasinda bi kisi daha var alla bu kim diye bakarken mesaj geldi
selam diye bende slm yazdim web-cam iletisi geldi kim bu acaba dedim kabul ettim ama bu arada wowda oynuyorum arada alt tab yapiyorum titresim geldi unutmusum tamamen o pencereyi begendin mi diye soruyordu tam bi goruntu gelmemisti henuz alt tab yaptigim icin bi kac saniye sonra geldi karsimda yuzu gozukmeyen bi adam var acmis karnini oyle duruyor.erm diye kaldim kapattim noluyoruz lan dedim webcam kapaninca adam offline oldu gitti random gelen birini daha kabul ettim offline cikti bi tane daha vardi onun arkadasinda onuda kabul ettim arkasinda vardi bi kac kisi daha.
hi i'm andreas from limasol cyprus 33/1.80/75 gibi bisi geldi so what ?dedim orda bu arada raiddeyim cokta afk olamiyorum ne oldugunuda pek anlamis degildim hala what are you looking for gibisinden bi mesaj geldi nothing dedim.raide devam ettim noluyoruz lan dedim girdim facebooka 14-15miydi tam hatirlamiyorum friends request var baktım yarisi kasli adam ayak hedo hodo fotolar.inboxtada bi tane msj var ev arkadasim yollamis[gemi guvertede okuyor uzun yol stajı var gemiye bindi su an telefonla ulasamadim muhtemelen cekmiyordur denizin ortasinda gelen mesaj ((((((((((((: seklindeydi bi tanede link var sitenin ismini vermek istemiyorum cok kufur ettim hatta kac saat ugrastim]girdim linke profil cikti bi tane ben varim =D facebooktan butun fotolarimi koymus e-mail adresimide yazmis ehaha dedim noluyoruz o anda anladim tam olarak neler oldugunu hicbiseyde yapamiyorum duruyor oyle ulasamiyorum cocugada sitenin adminine ulasmaya calistim admin demeyede pek dilim varmiyor aslinda uyelik aldim bi tane =( ordan ulastim buna bi sekilde iste yapabilecegim hicbirsey yok kullanicilar istedikleri fotograflari kullanabilirler dedi ne kadar rahatsiz oldugumu surekli msn/facebook tacizi oldugunu anlattim bi dakka biseyler yapabilirim belki dedi 1saat15dakka sonra mesaj atti msn'e ekledim konustuk ikna olacak gibi durmuyor malesef en son mahkeme flm dedim umrunda degil yarim saat daja konustuktan sonra en sonunda gercek olduguna inandi homofobik olmadigimi size saygi duydugumu soyledim hayatimda yasadigim en tuhaf msn konusmasiydi bi turlu anlamak istemiyordu ikna oldu profil silindi ve su an 6:04 bombok oldum sinirlerim yiprandi 2saat sonra okula gidip sunum yapmam lazim nasil yapacagim hakkina en ufak bi fikrim yok

+35 SIDDET KORKU ICERIR

sitenin adminide su yani oturdum boyle bi insana laf anlattim
o sirada raidde oldugumuda unuttum aylardir bekledigim rod of imprisoned souls dusmus alamadim =(
QUEER FFS =( yazamadim msnde buraya yazayim.

oyle cok saglam troll gelecek gibi =D

Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
bu forumdan artik hic hoslanmiyorum ama ne yazik ki oturup adam gibi icimi dokebilecegim baska bir yer kesfedene kadar ubrda kisilip kaldim, dolayisiyla, herkes sussun anlatiyorum:
saatlredir yatakta don don bi hal oldum, dusunmekten kafayi yeme noktasindayim.
okulun son sinifindayim, bbu donem yasadigim olaylar sebebiyle okulumu cok bosladim, acaba devamsizliktan derslerimden kalip donem uzatirmiyim?
acaba sabah 10.40da dersine gittim hoca, aylardir gelmedigim icin beni siktir mi edicek yoksa, oturup derdimi anlattigimda make-up yapmaya razi mi olucak?
acaba douyu ne zaman gorucem, acaip ozledim.
acaba evden cikmak zorunda kalicak miyim? if so, nerde kalicam.
bitirme projeme daha dokunmadim 1 ay gibi bi surem var, yoksa ben öldüm mü?
butun bunlari dusunurken konulari iyice cigrindan cikip, okuldan sonra hayatimda neler olucak, acaba is bulabilicek miyim? acaba nerde yasiycam, bursaya donmek istemiyorum, acaba mezun olabilicek miyim, bitirme projesi, dou, okul toplogy, network
İMDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT.

biri beni uyutsun, nolur uyutsun.

nefret ediyorum ankaradan da okuldan da burdan da insanlardan da, konustugum neredeyse her insan beni geriyo, belki de ben gerginim ve hepsiyle tartisiyorum, sunu biliyorum ki, azicik kaldi siyirmaya, toplamam lazim bunyemi, ama nasil?

bugun hocama gidip, biraz bahsedip make-up rica etmeyi dusunyorum eger evet cevabi alirsam, o zaman dort elle derslere sarilabilirim, hayir cevabi alirsam cok fena küfür edip, cekip gelebilirim.

2 dersten kalabilriim bu donem gunluk
universite hayatimda ilk defa gotum gotum moddayim bu kadar.
cunku sadece bi gerizekali bu kadar sene kalmadan getirip son sene donem uzatabilir, ve o gerizekali ben.

tamam, tut ki donemim uzadi, o zaman nerde kalicam.
Ya nefret ediyorum
dusunmemeliyim artik
uyumamaliyim da
1 saat sonra okulda falan olmaliyim
hocayla dersten once konusayim diyorum.

off ya siktir git derse
ya derse ki bosa kasma kaldin sen.
abi nasil raporumu kabul etmez okul
ozel yerden kabul ediyoruz dedi kari, gittim aldim, OZEL HASTANE OLCAK diyo simdi de.
tanrimm

cok sinirliyim.
dou da aramadi 2 gundur.
arasa ya artik,
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffttttttttttttttttttttttt.

AAAAAAAAAAAAARGH.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...