Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ah ulan günlük.
Bugun yani dün 14 aralikti. Hayatimin ilk aşkıyla tanıştığım günün yıldönümüydü. Ama 3 seneden sonra ilk defa O'nsuz geçti. Aradım nasilsin dedim ama pek iplemedi beni. Gerçi ben de pek O'nla konuşmak istemiyordum şu güne kadar. Ama dün bugünün O'nsuz geçecegini farkedinceye kadarmış hepsi. Şimdi keşke gene yanımda olsa da ona sarılarak uyuyabilsem diyorum.

Ulan diğer kızlar niye O'nun kadar tatlı gelmiyor. Neden onları da O'nu sevdiğim kadar sevemiyorum. Bütün olanlara rağmen yüzüne söylemediğimi bari senle paylaşayım günlük; SENİ ÇOK SEVİYORUM GİZEM. Bu 2006da da böyledi hep de böyle kalacak. Seni gerçekten özlüyorum ve sana gerçekten ihtiyacım varmış. Keşke bunların farkına 6 ay önce de varabilseydim. Seni bu kadar sevdiğimi o zaman da görebilseydim.

Neyse yatayım bari ben. Hadi kal sağlıcakla...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende onun 1 level üstü mevcut..Sabah 8 deki derse yetişmek için,4 saat uykuyla trafiği altüst ederek okula varmak..Keskin bir deparla kendini sınıfa atıvermek..Sınıftaki boş sıraların,o gün dersin iptal olduğunu hatırlatması ve o 2 saniyelik dumur hali..İşin acı yanı,bu hareketi yapanla,dün akşam arkadaşlarına "ders iptal lan gelmeyin" diye mesaj atanın aynı kişi olması..Tıpış tıpış eve dönüp yastığa kafa atmak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...