Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böle ufak bi oyun vardı hatırlayamıyorum adını bi bakın bakim :)

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

böle tuşa basınca bi ülkede doğuyodun random, zaten sırf yazılardan ibaret oyun. Yaşıyıp büyüyodun böle sıtmadan falan ölmezsen 6-7 yaşında :)
sonra diğer ülkelere göç falan edebiliyodun
karakterin ölünce tekrar başlatıyodun
hatta crack yapmazsan sadece 5 kere oynama hakkın vardı falan
neydi bu oyunun adı
Sosyal ağlarda paylaş

ya adventure bile sayılmaz böle random insan yaratıyo sana yeni doğmuş
ailenin falan belli özellikleri var işi hastalıkları vs
sende de işte hastalıklar falan oluşuyo bazen yaşadığın ülkenin dandikliğine göre. bazen ölüyosun böle 3-4 yaşında :)
olurda yaşarsan okul falan seçiyosun işte ailenin bütçesiyle alakalı bide iq ile falan öle şeyler vardı ufak tefek bi oyun çok ayrıntı yok ama çok keyifli
işte mesela iş sahibi falan olup evleniyosun vs
para biriktirip daha iyi bi ülkeye göç edebiliyosun mesela etiyopyadan türkiyeye falan. daha iyi iş buluyosun vs
ölene kadar böle takılıyosun
yıl yıl atlıyo oyun
Sosyal ağlarda paylaş

o da değil.

dünyada random bi yerde doğuyorsun falan. işte hindistan diyelim evin 3. çocuğusun. 21yaşında ve çalışan abin sıtmadan ölünce okulu bırakıp çalışmak zorunda kalıyorsun sonra birisi ile evlenip memur falan oluyorsun. gece kurslarına gidip daha üst seviyelerde işlere girmeye çalışıyorsun bu arada çocuğun oluyor ve sıtmadan ölüyor. amerikaya göç ediyorsun ve orada taksicilik yapıyorsun

tadında bi oyundu ite.. paso böle
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya baya güzel.
mesela demin oynadım bi tane. arjantinde doğdum, çok zeki bi çocuk değildim. evlendim. abdye göçtüm. 7 çocuk yaptım. 3 ü üniversiye gitti. çok duygulandım. 68 yaşında kalp krizinden öldüm

şimdi de diyarbakırda doğdum (random). kürt savaşının ortasına doğdun dedi sdkf
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

kardesim dogdu babam (tabeeb) adını eylem koydu. komünüs ailede doğdum lan sfgsj

abiii ahahah politik aktivitelere girdim. 17 yaşında polis yakaladı. itiraf etmedim ve idam edildim. türkiyede

AHAHAHHAHAHA

ehueauuha banada olmuştu bu ama başka bi ülkedeydi afrikadamı ne
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...