Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz grup yada kişi

Batilc

Öne çıkan mesajlar

zevkler ve renkler... metallica'nın yaptığı müzik iyiydi ve gayet de katkı sağladı müzik tarihine. Belki şimdinin en iyisi demiyor insanlar ama black album çıktığı zaman gayet de süperdi... stüdyoya gittiği zaman çoğu grubun ("çoğu") ilk çalmaya çalıştığı parça for whom the bell tolls'dur, basit ve eğlenceli durduğu için. Sonrada metallica'dan takılıp, yavaş yavaş diğer gruplara geçerler ve anladığım kadarıyla bi miktar haksızlık etmişsin arkadaşına...

gruplar, iron maiden led zeppelin pink floyd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 06 Haziran 2004 23:21 tarihinde demiş ki:
zevkler ve renkler... metallica'nın yaptığı müzik iyiydi ve gayet de katkı sağladı müzik tarihine. Belki şimdinin en iyisi demiyor insanlar ama black album çıktığı zaman gayet de süperdi... stüdyoya gittiği zaman çoğu grubun ("çoğu") ilk çalmaya çalıştığı parça for whom the bell tolls'dur, basit ve eğlenceli durduğu için. Sonrada metallica'dan takılıp, yavaş yavaş diğer gruplara geçerler ve anladığım kadarıyla bi miktar haksızlık etmişsin arkadaşına...

gruplar, iron maiden led zeppelin pink floyd

arkadaşın bi kısmı dogru bi kısmı yanlış yanlı sana bişi eklmek istiyorum; For whom the bell tollsun calınma sebebi basitlğidir, o kadar basit bişarkı ki (ama güzel o ayrı) millet gider gitmez çalmak istiyo... benim ark işte paso metallica çalmak istiyo ancak bence studyoda 1 gruba baglı kalmak dogru degil, çalacaksan o turun her grubundan çal kardeşim ya, thrash ise sırf megadeth deil slayer manowar filan da cal...

işte millet direk metalica çaldıgı icin biz de bizim grupta metallicanın hiçbir şarkısnı çalmıyoruz, artık çok genelleşti...

arkadaşın haklıoldugu noktalar: metalica zamanında çok iyi gruptu, hatta thrashde ciddi iyilerdendi, yeni bi akım getirdi; müzik tarihine katkısı oldu...

ancak metallica "gelmiş geçmiş" en iyi grup değildir... zaten boyle bi kavramyoktur... metalikanın en iyi grup olması da söz konusu olamaz yada olabilir yanlızca tüm türlerdeki tüm bestelerin en iyisini yaparsa...

arkadaş bana diyo: metallicanın besteleri müthiş mükemmel, master of puppets gelmiş geçmiş eniyi beste diyo... e buna ne dicen? yani git suradına tükür dicem ama boşver:-)...

benim anlatmak istdeiğim şu: arkadaşa diyorum genel olarak konuşma kişisel olarak konuş. cumlelerinin başına "bence" koy o zaman bişi demicem diye; ama bu arkadaş inatla bana "eğer sen metalicanın en iyi grub oldugunu kabul etmiyosan ben senle dhaa ne konuşiim" diyo...

arkadaşa opeth dinlettik, opeth için black metal distortionlı iğrenç vokalli bok gibi bi grup dedi, üstünbe dedim belki çocuk brutal sevmiyodur diye, damnationı dinlettim bu sefer, ona da bayık iğrneç bayılıyorum tek düze yorumları yaptı....

arkadaş bu benim en favori gruplarımdan birine laf atıyo ya dalacam bigün şerefsizim... neyse![signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

Of o kadar zor ki bunu sölemek, birini sölesem öbürüne ayıp olucak. En iyisi dream theater, blind guardian, opeth, iced earth,bitmez...

Neyse yok bişey bilmiyorum, bana sormayın. :)[signature][hline]Melankolinin, beyindeki bir bozukluktan ileri geldiği sanılıyor. Hasta büyük bir ruhi ıstırap çeker. Bu ıstırap çok şiddetlidir. Hasta kendini hor görür, bütün kabahatleri üstüne alır ve cezalandırılmasını ister. Melankoli başlar başlamaz hastanın yüzünde yaşama arzusu kaybolur. İleri safhada uyuşuk ve kıpırdamaz olur. Hastalık, 4-8 ay içinde gelişimini tamamlar. Tedavi ile bu süre kısaltılabilir, ama tekrarlama ihtimali yok edilemez. Tekrarlayınca hastayı derhal, bir psikiyatri kliniğine yatırmalıdır, çünkü intihar edebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...