Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz grup yada kişi

Batilc

Öne çıkan mesajlar

Ne zamandır bakmıyodum da aklıma geldi, arkadaşla iddiaya tutuştuk, kendisi gelmiş geçmiş en baba grup metalica dır daha ilk albumlerinde seek'n'destroy adlı bi hit şarkı yaptılar diyo, bende şiddetle kınıyorum... burda bu tip bi anket yapacam (metalika nın 1. olmicaa kesin) en sevdiğiniz grup kim (en fazla 2 tane soyleyin)

benim Blind Guardian, Opeth[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

hahaha gelmis gecmis an baba group metalica bu guzel....
group - led zeppelin
kisi - elvis[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 21 Nisan 2004 05:43 tarihinde demiş ki:
gelmis gecmis en baba grup die bisi zaten yoktur da bu tarz bir anket aha burada ayrica bulunmakta...

arkadaşım bunu tarihi geçmiş (abi en son 7mart 2003de mesaj :P ), ayrıca bende olmadıgını biliyorum da ark iddia ediyo diyorum, metallica sevmediklerim arasında benim...

bu arada soru biraz yanlış anlaşılmış: grup ve kişi değil grup ve"YA" kişi :P

evet dvm edelim metallica diyen cıkarsa gırtlaanı keselim[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

a olayı; müzik evrenseldir
a1; ben de bu konuda gayet geniş bir adamım
a2; evrende gayet geniştir
a1 kesişim a2; demek ki ben evrenim
a sonuç; ve müzik ildenizseldir

metallica kral gruptur ama gelmiş geçmiş en iyi diye bir şey olduğuna inanmıyorum

kulağüına hoş gelen her şey dinlemeye değerdir
senfoni orkestrasından çayırdaki cırcır böceğine kadar[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Oriflame temsilcisi
Sosyal ağlarda paylaş

bence metallica yanlızca pöpüler başka hiçbişeyi yok... ben zaten berbat demiyorum, master of puppets filan guzel onları dinliyorum, klasik müzik de dinlerim ama tercihim metal...
metalica kral olcak kadar iyi deil, geliş geçmiş diye de bi kavram kullanılamaz ve en popüler en iyisidir en babasıdır diye de bişi yok çünkü dunyanın %75inden fazlası pop dinliyo ama pop iyi mi?

Hayır[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

ortada kral olsaydı o da ben olurdum

kral şarkı popüler şarkıdır

en çok tutulan beğenilen neyse o para kazandırır
kapitalist düzen içinde yaşıyorsak ve önemli olan paraysa

para = popüler ürün ise
paran kadar kralsan

demek ki popüler ürün kral üründür, para kazandıran üründür[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Oriflame temsilcisi
Sosyal ağlarda paylaş

en sewdiğim kişi: genç yaşta ölmesinin de etkisiyle olcak ki, Chuck Schuldiner

en sewdiğim grup: hmm şimdilik bişe söliemem çünkü hala daha müzik zevkimin tam oturmadığını we değişiceini düşünüorum. ama genel olarak en sewilen en baba grup dersek tabii ki iron maiden derim. 50 yaşına gelsem de dinliebiliceim güzellikte bi müzik yapıolar çünkü[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 22 Nisan 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
en sevdiğim kişi : Shagrath ( Dimmu Borgir'in vocalisti)

artiz shagrath serum yerine de jack daniels koymuş poser seni gidi :] ses olarak sewiorum da bu triplerinden dolayı sewmiorum bu herifi ztn[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...