Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi blackberry ?

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Bizim patron der ki "size sirket hattiyla birlikte 8230 aliyorum. Makinayi begenmeyen farki odesin aleti kendi alsin."

Ozelliklerine baktim biraz hostuma gitmesi 8230. Aleti TRCell'den alacagini varsayarsak; hangisini almak gerek acep ? Bana cok farkli gorunmediler. Bilenler kullananlar yazarsa deneyimlerini sevinirim.

Bu arada amac 7/24 ulasilabilir olmak ve cep telefonundan sunuculara mudahale edebilmek olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

htc touch pro kullaniyorum, sunuculara mudahale konusunda oldukca memnunum klavyesi sayesinde. tabii oturup bi GUI app yazamassin ama soruna mudahale konusunda oldukca yardimci oldu.

Eger Iphone un sanal kalvyesini kullanabilirim dersen (bana cok rahatsiz geldi) Iphe dusunebilirsin.

Birde Sony Xperia X1 var, daha yeni bir urun hic kullanamadim, ama o da guzel gorunuyor.

Blackberry denedim, bir kere dogru duzgun bi SSH clienti yok, bi tane var open source ama asiri dandik. Blackberry cok kotu bir secim o yuzden, cidden kotu denedim.

Birde bazi buttonlarin eksikligini hissediyorsun HTC de, pipe | ya da curly bracket - {} gibi, bazi programlar var buttonlari atayabiliyosun fakat halen denemedim, cok lazim olursa sanal klavyeside var oradan yaziyorum o karakterleri.
Sosyal ağlarda paylaş

1 aydır storm modelini kullanıyorum gayet memnunum.
hatta şöyle söyleyeyim ben dokunmatik ekranda mesaj yazamazdım.
tuşlu dokunmatik ekran olduğu için çok hızlı ve rahat yazıyorum ayriyeten araba kullanırken bile yazabiliyorum.
sadece pilinde sorun yaşarsın eğer çok fazla tlf kullanıyorsan..
8 saat kadar birşey gidiyor çok fazla kullanırsan işte.
ama normal olarak ben 1 günü görüyorum tlf de.
özellikleri - menüsü - mesaj olayı - e-posta - internet - messenger - özellikle blackberry messenger bu konularda oldukça profesyonel ve kesinlikle business durumu içerisinde kullanacaksan kesinlikle blackberry bold ve ya storm al derim.
bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Blackberry diye arattım bu konu çıktı.

İşyerinde yöneticilere blackberry bold dağıttılar, denedim, bu telefon gelmiş geçmiş en iyi telefondur kardeşim. abartıyorum farkındayım. her türlü özelliği yerinde, tüm vazifesini mükemmel yerine getiriyor, çok çok hızlı, ekranı süper, daha ne olsun. harbiden çok beğendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...