Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içenler GG

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Eğer konu sigara içmekse bağımlılığa bilmeden başlayan adam cahildir. Bilerek keyfen/görüntü kaygısıyla/tribal amaçlı başlayan adam maldır.

Eğer konu sigara içiminin toplumdaki yeriyse, evet sigara içmeyen adama bilerek veya bilmeyerek sigara üfleyen çok gördüm. Ayrıca direk üflemesi de gerekmez kapalı mekanda içmeyen adamla aynı ortamda biri sigara içiyorsa sigara içmeyen adamın hakkını çiğniyor bu kadar basit. Bu haksızlığın da önünü kesmek gayet yasaların ve eğitimin görevi.
Sosyal ağlarda paylaş

-007- said:

Eğer konu sigara içmekse bağımlılığa bilmeden başlayan adam cahildir. Bilerek keyfen/görüntü kaygısıyla/tribal amaçlı başlayan adam maldır.

Eğer konu sigara içiminin toplumdaki yeriyse, evet sigara içmeyen adama bilerek veya bilmeyerek sigara üfleyen çok gördüm. Ayrıca direk üflemesi de gerekmez kapalı mekanda içmeyen adamla aynı ortamda biri sigara içiyorsa sigara içmeyen adamın hakkını çiğniyor bu kadar basit. Bu haksızlığın da önünü kesmek gayet yasaların ve eğitimin görevi.

Cok guzel bir bait.
Sosyal ağlarda paylaş

bu benim düşüncem katılmıyosan yorum yapmaz okuyup geçersin senin forum ortamında senden farklı düşüncedeki insanlara arıza mısın deme gibi bi özgürlüğün yok. senin bu tavrın forum kurallarına aykırı bu forumda düşünce özgürlüğü var ben kişisel laf etmiyorum belli bir eylemin kişisel değerlendirmesini yapıyorum. sen bu eyleme giriyorsan bu senin yorumumla bağlantısı olmayan kişisel sorunun.
Sosyal ağlarda paylaş

adama demiyorum onu algıda seçicilik yapmışsın.

gelip kömür dağıtmak mallıktır da diyebilirim. sen akpye oy verdin diye bana arıza mısın dersen senin kişisel problemlerin olduğunu gösterir.

ayrıca algı sorunu olan arkadaşlara özel açıklama: mesajımda "sigara içenler maldır" gibi bi ifade yok. Okuduğunuzu anlamadan yorum yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

-007- said:

bu benim düşüncem katılmıyosan yorum yapmaz okuyup geçersin senin forum ortamında senden farklı düşüncedeki insanlara arıza mısın deme gibi bi özgürlüğün yok. senin bu tavrın forum kurallarına aykırı bu forumda düşünce özgürlüğü var ben kişisel laf etmiyorum belli bir eylemin kişisel değerlendirmesini yapıyorum. sen bu eyleme giriyorsan bu senin yorumumla bağlantısı olmayan kişisel sorunun.

ulan mal diyosun benim düşüncem diyosun hakaret edemezsin bana arıza diye diyosun
sen bence küçük yaşta ateşli hastalık felan geçirmişsin bence
arıza değilsin yani pardon
Sosyal ağlarda paylaş

İçiciler komple maldır mı demişim ben!

Şaka gibisiniz ya anlamadan kişisel yorum yapıyosunuz!

kermit said:

-007- said:

ulan mal diyosun benim düşüncem diyosun hakaret edemezsin bana arıza diye diyosun

Mahalle karısı tadında devam edeceksen zamanım yok. Ben sigara içmenin zararlarını bilerek görüntü/imaj kaygısıyla, trip yapmak amacıyla ya da karşı cinsi çekmek amacıyla sigaraya başlayanların mal olduğunu düşünüyorum. Buna katılıp katılmamak ya da alınıp alınmamak senin kendi hayatındaki problemlerden öte geçmez ve bu başlıkta yeri olamaz.

kermit said:

adam nerden nereye geldi yahu
akp ye kömüre felan geldi
borsadan ne haber ?
dolar ne durumda ?

basmıyor arkadaşım açıklama yaptırtıyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

-007- said:

İçiciler komple maldır mı demişim ben!

Şaka gibisiniz ya anlamadan kişisel yorum yapıyosunuz!

kermit said:

-007- said:

Mahalle karısı tadında devam edeceksen zamanım yok. Ben sigara içmenin zararlarını bilerek görüntü/imaj kaygısıyla, trip yapmak amacıyla ya da karşı cinsi çekmek amacıyla sigaraya başlayanların mal olduğunu düşünüyorum. Buna katılıp katılmamak ya da alınıp alınmamak senin kendi hayatındaki problemlerden öte geçmez ve bu başlıkta yeri olamaz.

sigarayı sevmeyenler sigaradan nefret edenlerde gerizekalı angut beyinsiz o zaman
kişisel algılama olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...