Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yumurtanın Gizemi..

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Torondor said:

bizim arkadaşın main olan mageine 2. yumurtada altı olan paladine ilk yumurtada çıktı proto drake.. artık kaç kere aldım bilmiyorum bana her hafta kafası çıkıyor...

Buyrun benim. :D

O kadarda deil, naptın.
Polar bear ı aynı gün 2 deyli yaparak aldım mesela.
İlk yapışımda snowball,deyli reset,2. yapışımda polar bear.

İstemiceksin abi,isteyince hep kafası. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

loot aninda loot table yaratiyor wow. sorun ordan kaynaklaniyor. lootlanacak item ya da mob spawn oldugunda degil.

bu arada her yumurta birbirinden bagimsiz %2 sansa sahip. yani actikca bulma sansiniz artmiyor. her acilis birbirinden bagimsiz bir yuzde 2. ancak deneme sayisi arttikca gecmis denemelerde bulmus olma ihtimali artiyor.

soyleki 350 hafta yumurta denemesinin sonunda her 1000 kisiden 999 u buyuk ihtimalle yumurtadan eninde sonunda en az 1 drake cikarmis olacak. 1 bahtsiz bedevi ise 350 hafta boyunca yumurtadan tek bir drake gorememis olacak.

asagi yukari 50 hafta sonunda duzenli yumurta acan her 1000 kisiden buyuk ihtimalle 636 si drake i en az 1 kez almisken, geriye kalan 364 u hala yumurta yumurta diye kosturuyor olacak.

helal olsun +rep verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:

pekaziz said:

Şu ana kadar 3 kere düştüğünü söylesem sanırım linç edersiniz beni :P

farklı karakterlerde mi yoksa aynı karakterde mi
eğer aynı chardaysa neden bi daha aldın bi kere çıkınca?

Petleri için alıyordum da sonradan alışkanlık oldu öyle. Drake çıkıp gchat'te milletin deli olmasını izliyorum :p

Aynı karakterde bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...