Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Update 1.05

hayvan

Öne çıkan mesajlar

Xcon said:

Ne demek istedin anlamdım bu arada düşük lvl murder farm olayı bitti birçok haritanın epic girişine guard eklenmiş ve ayrıca epic haritalarda artık murder respointler kaldırılmış.:)o(:P)

ahaha pvp lvl 2 (20) necrom vardı. Eğer kalktıysa bu olay ve pvp lvl Reset yapmazlarsa geri dönmem oyuna. Tam bir adaletsizlik örneği
Sosyal ağlarda paylaş

valla o zaman murderar la kasanları belirlesinler onları resetlesinler yada kusura bakmasınlar conan benim icin bitmiştir. Yeni başlayanları resmen salak yerine koyuyorlar. Gelecek fln olmaz bu oyunda.

white sand'da 2-3 saat kasıp aldıgın exp'ı (ki feci bayık birşeydir) murderar keserek 5 dakikada alıyodun. Şimdi bir ton lvl 4-5 var oyunda yeni başlayanlar onlarla nasıl baş etsinki ? 0 şansı var pvp'de
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

valla o zaman murderar la kasanları belirlesinler onları resetlesinler yada kusura bakmasınlar conan benim icin bitmiştir. Yeni başlayanları resmen salak yerine koyuyorlar. Gelecek fln olmaz bu oyunda.

white sand'da 2-3 saat kasıp aldıgın exp'ı (ki feci bayık birşeydir) murderar keserek 5 dakikada alıyodun. Şimdi bir ton lvl 4-5 var oyunda yeni başlayanlar onlarla nasıl baş etsinki ? 0 şansı var pvp'de

Haklısın kesinlikle , lvl 10 adam pvp lvl 4 olmuş boost yaparak. Benim lvl 60 karakterim pvp lvl 1 henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benm anlamadıgım bişey var arkadaşlar şimdi whitesands te 14 lvl adama dalıyorum canı zar zor iniyor adamın! adam bana dalıyor (bs im bu arada) benm nerdeyse hiç gitmiyor :S combat suresimi uzadı pvp de? anlamadım ben bu işi.

birde hakkaten ya 1.05 diye bir umutla geri dondum oyuna ancak bu murderer olayı çok bozmuş ya benm ne sucum var şimdi pvp lvl kasmak iyice zorlaştı ki oyunz aten tamamen pvp oldu ama adam akıllı pvp de yapamıycaz sinir bir durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Xcon said:

Ne demek istedin anlamdım bu arada düşük lvl murder farm olayı bitti birçok haritanın epic girişine guard eklenmiş ve ayrıca epic haritalarda artık murder respointler kaldırılmış.:)o(:P)

ahaha pvp lvl 2 (20) necrom vardı. Eğer kalktıysa bu olay ve pvp lvl Reset yapmazlarsa geri dönmem oyuna. Tam bir adaletsizlik örneği

Bu bilgi kesindir bunu nerden biliyorum 10 tane dostum var murder farm yapan ve bunların hepsi kara kara düşünüyor şimdi napalım diye şimdi önceden 15 lvl pvp lvl kasılacak bir karakter açar diğer yeni hesapta 9 tane 20 lvl murder yaparak günde 8k pvp exp kasalabiliyordu siz düşünün kim yapmasın murder farm ne yazık ki yapan yapta kendini pvp lvl 5 bu yolla ve oyunun pvp lvl 5 olan genel %65 murder farm ile bir nevi bu noktaya geldi.

Hala bu işle uğraşmak istiyenler varsa ne yazık ki işleri baya uzayacak çünkü alınan pvp exp yarıya inecek murder kesmeyince üzücü ama gerçek bu parası olan için yine bu iş kolay 1 yeni hesap yerine 1 tane daha alıp 2 tane hesaptan yapılacak 18 karakter ile yine aynı exp alınabilir ama bu yönten daha pahalıya patlar.:)o8-)
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas olan şu artık verilen damgeler feci düştü ve yapılan pvplerin süresi arttı artık öyle 2-3 sn. bir kişiyi keseyim veya tek vuruş ile alma olayı ortadan kalktı bu ne demek artık pvp lvl almak bu oyunda tam anlamıyla imkansız bir noktaya geldi hele pvp lvl5 olmak Marssa ayak basmakla aynı anlama gelir.:)oB)-
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bir olay bu ya e ben bırakayım ozaman oyunu ne anlamı kaldıki şimdi zamnında kasan kasmış pvp lvl 5 adamlar tanrı gibi dolaşacak ortalık ta ,ben sıfırdan kasıyorum nasıl pvp 5 olabilirimki şimdi bırakıcam ben bu oyunu yav aynen bir gelecek goremiyorum artık:) oyun sadece grafik çicek bocek bortu falan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kasıorum paşa paşa ufaktan, ws den lvl 3 olunca cıkarım veya 24 e fln dayar ole dolanırım ortalıkta biraz 39 da fln kasarım herhalde 4 e kadar gerisi de muhim deil yavas yavas oluosa olsun .
Bu arada minigame de pvp xp 150-200-250 gibi civarı bişiler verirse ekstradan bence sıkıntı ortadan kalkar lvl 80 lerde kasabilir .
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

ben hiç resetlenen görmedim duymadım. Ayıp etmişler ona. Cünkü şikayet ettiğinde doğal birşey biz bişey yapamayız diyordu gm'ler.

Abi bundan sonra oynarsan 0 dan yeni bir server'da oynuyacaksın işte... ha yarın öbür gün migrate cıkarırlar bok ederlerse onuda bilemem...

bir ara şey vardi birini 2. kez kesince hani 80xp vriyor git gide azaliyor ya o bozuktu ne kadar kesersen kes hep 100 veriyordu kısacası 2 arkadaş birbirinizi farmliyabiliyordunuz işte ondan dolayi sıfırlananlar oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...