Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Championship Manager 2010

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

keyi giriyon oynuyon işte simse benzemiş eşya yüklediğin yer gibi menü var işte oyunla ilgili şeyleri yüklüyosunda
oyun fail biraz erken çıkmış..

maçlar 20:05 te başlıyo :D
latest scorese geliyosun. golu atan adamlar gözükmüyo.
holiday yok
maçta adam sakatlanıyo oyun takılıyo öyle bekliyon geziyon menülerde maç hala aynı yerde.
lincoln edu hala takımlarımızda . bide direk ilk 11 lincoln haha :D oyuncular çok şişirilmiş. öyle böyle değil. patch lazım patch.
cm patladı
Sosyal ağlarda paylaş

Demo'da yoktu o sorunlar abi :S Demoyu oynadın mı sen? Belki senin bilgisayarla alakalıdır iye umut edicem ama :D

Çünkü demoda oyuncu değiştirebiliyosun, gol atanlar gözüküyor, maçlar normal saatlerde aşlıyor. Lincoln vardı da zaten patch çıkmış o patch'te elano transferi yok mu?

Demodan kötü oyun mu çıkartılır abi :D

Yine de hard copy olarak bulursam alıyorum :)

Holiday olmaması da çok garip değil zira maç ortasında tatile çıkmak saçmalıktan başka bir şey değil. Ya da tatile kafana göre çıkmak. Yönetimden bi izn alırsın di mi tatile çıkarken :D
Sosyal ağlarda paylaş

holiday değilde as takımı yardımcıya devret varmış ama maç ortasında olmuyo o kötü işte oyun kitlenince kalıyosun 1 ay geriye düştüm şimdi ama
arayüz falan güzel ya taktik ayarları falan türkçe güzel 10 numara şeyler de var fmde 9.2.0 a kadar oynanmıcak kdar kötüydü
ekimdeki patchten umutluyum. gerçi şmdide oynucam ama :D
maç saatleri goller falan söylediğim gibi bi gariplik var ama
en kötüsü
NETWORK MODE YOK.
kime hava atıcam ben kmle dalga gecicem abi tek başıma oynamam ben . pof

beşiktaş carlosu aldı fenerden . gs luganoyu istiyo bide 7m verdi
hahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

türkçe açıklamalardada hatalar var.barcelona takımındayım.atletico madrid'e süper kupada elendim.yazan haber şu şekilde "Yönetim Süper Kupa'da Barcelona'yı eleyemediğimiz için hayal kırıklığına uğradı"

Zaten Barcelona benim kendi kendimi eleyemediğim için hayal kırıklığına uğramışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda sanırım canlı güncelleme olayına giriştikleri için başlarını belaya sokmuşlar. En kısa zamanda tüm güncellemeleri almak için bol miktarda gönüllüyü işe alıyorlar. Bana bile iletişime geçtikten yaklaşık 4-5 gün sonra sözleşme yollayıp imzala adresimize postala dediler. Bunu yapıp adamlarda işe başlayıp oyunculara müdahale edebileceğim yani. Durum böyle olunca şişirilen oyuncular, düzeltilmeyen durumlar oluyor. Herkes kendi tuttuğu takımla ilgileniyor gibi bir durum gözlemledim. Bunun dışında da oyunda denk gelinen hatalar (yazım hataları, çeviri hataları, oyuncuların özelliklerindeki hatalar) yetkili kişilere gerekli şekilde bildirilmiyor. Durum böyle olunca da bu tip komik durumlar ortaya çıkıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajların bir nüshasını oyunun forumuna yazarak (Türkçe bölümü var) o hataları ilerki yamalarda düzelttirebilirsiniz. Sonuçta resmi forumda adamların geribildirim alabileceği yeterli bir Türk topluluğu yok. Belki bundan sonra oluşur malum bu oyundaki Türkçe jestiyle "orada olduğunuzun farkındayız" mesajı verdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:

yabancı kontenjanı yok glb türkiyede

Türkiyede 6+2 sistemi olduğunu biraz geç iletmişler yapımcılara. Bu nedenle ayrı bir düzenleme yapılamamış. Şu an geçerli olan 8 yabancı sistemi var sanırım.

Ayrıca tüm sorunlar da seni bulmuş sanırım :(
Sosyal ağlarda paylaş

FM'de oyuncuların ne kadar yaratıcı olabileceği gibi ayarlar vardı, bunda yok galiba?

Arayüz, oynanabilirlik falan başarılı buldum. Yalnız acilen tema lazım. Mavi çoook 90lar.

Maç ekranında pres ikonlarını falan rakibin kafasına koyuyoruz ya o olayı çok sevdim. Çalışılmış pozisyonlar da çok rahat olmuş.

"Sene olmuş X, 3D maç motoru akıl edildi"den sonra maç motoru birşeye benzeyen ilk menejerlik oyunu olarak tarihteki yerini aldı. Yine de zayıf. Taraftar olsaymış, bağırsalarmış ne iyi olurmuş. 90'larda oynadığımız oyunlarda var yahu utanın. Ayrıca yine müzik yok. Sene 2009, ayıp be. Bir bu menejerlik oyunları, bir de tarihsel oyunlar. Hep yarım yamalak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...