Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Championship Manager 2010

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

11 Eylül'de oyunun çıkacağı duyurulmuş.

Onun dışında erken satın almak için alttaki websitesini yapmışlar;
http://www.champmanstore.com

Buradan alabiliyorsunuz. Fiyatını ise kendiniz belirliyorsunuz; tam anlamadım, daha doğrusu garip geldi.. Kendiniz belirlediğinizde 2.5€ hizmet bedeli alıyor, yani 0 vercem deseniz bile 2.5€'ya almış oluyorsunuz. Onun dışında 11 Eylül'de internetten indirip oynama şansınız oluyor.

Bir de CM Season Live diye bir şey yapmışlar. Onun fiyatı da 5€ gözüküyor. Onu alınca da canlı olarak sonuçlar, transferler, durumlar vs. geliyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ek paketin amacı nedir tam olarak? Anlam veremedim pek. Oyuncu durumları, takımlardaki gelişmeler, skorlar vb. olacakmış. Bir oyuna başladık mesela, oyunun ortasında mı olcak bu güncellemeler? Yoksa yeni başladığımızda mı geçerli olacak?

Ayrıca demo olarak verilen sürüm aynı zamanda betaymış. Bazı sorunların olmasını normal karşılıyorum bu yüzden. Rastladığım en büyük sorunlarsa 3d'deki yapay zeka eksikleri ve türkçe çevirisindeki hatalar. Bunun dışında bazı takımların taraftar sayıları pek doğru değil gibi geldi. Bir de Türkiye'de yabancı sınırı Avrupa'daki gibi yapılmış. Türkiye'ye özel bir kural uygulanmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun ortasında o güncellemelerin gerçekleşeceğini sanmam. Eğer öyleyse gerçekten çok kötü olur. Sonuçta kendi yaptığımız transferler, oyunculara özel uyguladığımız antremanlarla gelişmeler olcak. Güncelleme gelip bunların gitmesi saçmalık olur. Aynı şekilde skorlarda oyunun gidişatını bozar.

Sezona istediğimiz yerden başlayabileceğiz diye okumuştum bir yerde. Onun dışında bir işe de yaricağını düşünmüyorum. Sonuçta sezona en başından başladığınızda herhangi bir skor, oyuncu, takım bilgisinin güncellemesine ihtiyaç olmayacak. Sadece başta gerekli sanırım. Ama eğer öyleyse de neden 5€?
Sosyal ağlarda paylaş

anladığım kadarıyla ilerleyen aylarda sezonun geldiği noktadan yeni oyun açabilecez. devre arasında alıp x puan geriden gelip şampiyon yapma veya sitede yazan newcastle örneği gibi kümede bırakma hedefiyle takımı alma şeysi zevkli olabilir, heyecan katar en azından. yılmaz vural olabilecez yani oyunda.

gerçi türkiye için baya yoğun çalışmaları gerekir teknik direktör akışını takip edebilmek için. :P

ama var olan oyunları etkilemeyecektir. 6-7 tane checkpoint olacak sezon sonunda tekrar oyunu açınca.
bu fiyata çıkmışken de menajerlik oynayanlardan almayanı döverler, denemelik bile olsa almak lazım. alayım hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaspar said:

gerçi türkiye için baya yoğun çalışmaları gerekir teknik direktör akışını takip edebilmek için. :P

Bunun için her takım için ayrı ayrı kişiler tutuyorlar ve onlara yaptırıyorlar bu takipleri. Belki yakın zamanda ben de o kişilerden birisi olurum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...