Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

soulberry ve topicleri

Killer

Öne çıkan mesajlar

bu kamyoncuların halide kötü ya. düsünsene abi 80 km hızla (yükü alınca) 1000 km yola gidiosun. geceleri kamyonda uyuyosun. yalnızlık. bide adam cahilse zaten iice dibe vuruodur öyle bi yaşamda. sonra geliosun kütahyada 60 lık nine fahişeyi kamyona alıosun. üstüne 20 tl veriosun. sonra jandarma basıyor. er cenx sen tam iş üstündeyken camını tıklatıyor. sonra manzaran koğuşta geyik malzemesi oluyor.
kütajyada 60 saatte 8 araba sevişgen yakalamıstım yaya olarak dfssdf.
abi aileler gelıo oraya piknie töhey neler oluyor bana. çenem açıldı...
Sosyal ağlarda paylaş

benim babamın dayısı tır şoförüydü
çok matrak adamdır yaşlı olmasına rağmen
kamyoncuların geneli öyle aslında
yurtdışına felanda gidip geldi
farklı annelere sahip 3 tane çocuğu vardı. bana italyadan gelirken bi seferinde hiç unutmam 6 şubat 1994 dü galiba uzaktan kumandalı baya büyük çok canlı bi tır getirmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide bi keresinde ankaradan antalyaya star gazetesinin kamyonuyla geldim
adam saat 23:30 da ankaradan çıktı sabah 4:30 5 gibi antalyada olup gazeteleri teslim etmesi gerekiyodu.
tam o saatlerde antalyada olduk ısuzu kamyonetle
bi ara baya tırsmıştım yani arabayla o hızı yapmaya tırsardım o yollarda be
Sosyal ağlarda paylaş

ha kamyoncularla ilgili bi anım daha var bak
çok sakt adamlardır bide
zamanında 3 arkadaş ıspartadan araba kiraladık iskenderuna gidicez gezmeye.
mersin taraflarında bizim arkadaşlardan birisi kafa iyi bi lokanta gibi bi yer kamyoncuların takıldığı olay çıkarıyo ben arabada uyurken
sonra bende nerde lan bunlar gibisinden kalktım girdim lokantaya baktım bizimkiler yok.
arka tarafa çekmişler bunları 2 sini bi güzel dövüyolar. bizimkilerden birinde silah varmış yanında silah çekmiş felan.
herneyse adamlar benide aldılar da bişi de demiyolar bana hani haberim yok olaydan.
anlattılar durumu felan bu arada hala vuruyolar felan arkadaşlara felan. bi ara küfretti çok ağır ağır ol abi felan dedim pat bide bana geçirdiler orda. sonra adam "bak dedi arabayı kullanabilceksen çık git ben bu elemanları bırakmam burdan başka bi yere polis felan çağırıcam sen hiç bulaşma" gibisinden bişiler dedi bende yok arkadailarım onlar bırakmam felan diyorum adam bana kamyoncunun birine gideceğin yere bıraksın dedi yok dedim adam üstüne para verip otobüsün birine bindirecek yine yok dedim satmam dedim nolcaksa felan. işte orda 3 4 saat bi kargaşa yaşandı. arada bi kaç tokatta ben yedim tabi.
sonra adamlar yatıştı siktirin gidin belanızı başka yerden bulun dediler.
biz sonra çıktık iskenderuna gittik sonradan bu arkadaşların 5 kuruş etmiyceni anladıydım da yediğim dayak kar kaldı yanıma.
Sosyal ağlarda paylaş

olmazmı lan
bi gün gecenin bi yarısı ankarada dışarda kar var içmişiz bi çorbacıdayız nerdeydi hatırlamıyom ama
3 arkadaş işte içeri bi kadın gibi bişi girdi
o soğukta mini etek felan giymiş
bizim yanımızdan geçti lokantanın sahibinin oraya gitti adres soruyo. neyse öğrendi adresi tam dışarı çıkıcak kapıdan arkasını döndü benim yanımdaki arkadaş baktı geldi yanımıza
"naberrr" dedi oda aa felan dedi tanıdı karı gibi şeyi.
işte kadın oturdu muhabbet ediyo bizim masada
bi gazinoda şarkımı ne söylüyoumuş bişi.
ismide selenay yapmış
kartını verdiydi hepimizie "ses sanatçısı selenay" diye yazıyo
işte hangi gün saat kaçta çıktığı felan
lokantaya giren bize garip garip bakıyodu anasını satayım
şekerimli felan bağıra çağıra konuşuyo sonradan allahtan çıktı gitti
arkadaş durdu durdu "lan bunun adı erkekken turgaydı" dedi nerden tanıyon dedim tanıyom bi yerden dedi
bi daha görüşmedim o elemanla.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

dory said:

ehuh kral adamsin lan, satmamissin yine olsun, erkek dedigin oyle yurekli olur, helals!

iskenderuna gidince 10 liralık cigara muhabbetine satışa geldikten sonra dedimki kanınızı ..... dedim yani döndüydüm tekrar.

iyi demissin o halde
sen de bilmedigin adamlarla ne acaip seyler yasiyosun be kanka =/
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:

bu kamyoncuların halide kötü ya. düsünsene abi 80 km hızla (yükü alınca) 1000 km yola gidiosun. geceleri kamyonda uyuyosun. yalnızlık. bide adam cahilse zaten iice dibe vuruodur öyle bi yaşamda. sonra geliosun kütahyada 60 lık nine fahişeyi kamyona alıosun. üstüne 20 tl veriosun. sonra jandarma basıyor. er cenx sen tam iş üstündeyken camını tıklatıyor. sonra manzaran koğuşta geyik malzemesi oluyor.

Kütahya'nın neresinde oluyor bu olay, memlekete gidince uğrayayım ben de ihi ihi ihi.
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:

yazık bu zihniyete , sanana alan memnun veren memnun , o ailerlerin çocuklarını leylekler getirdi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...