Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlangıç, yardım ...

hayvan

Öne çıkan mesajlar

Yanıma 2 arkadasımı daha alıp oyuna yeniden basladım. Casual olarak oynamayı dusunuoruz. 1.05 patch inde pvp sisteminde ne gibi değişiklikler olucak bilmiorum ama merak ettiğim sadece su , lvl 20 civarlarında pvp level ı kasmamı tavsiye edio musunuz neden ? Patch ile pvp levellarını resetlenebilir mi ? Pvp levelını nasıl neden kasmalıyım ?? Şimdiden teşekkürlerimi sunarım : )
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan said:

, lvl 20 civarlarında pvp level ı kasmamı tavsiye edio musunuz neden ?

Patch ile pvp levellarını resetlenebilir mi ?

Pvp levelını nasıl neden kasmalıyım ??

Valla ben kişisel olarak etmiyorum örneğin benim pomuma getirecek hiç birşeyi yok pvp lvl5in hele patchden sonra fakat diğer classlara yariyabiliyor bu yüzden vaktin varsa kas hem de iyi tecrübe edinirsin. Neden erken lvllarda kasmaya başlamam gerekiyor diyorsanda ileride 80lvlken işler çok değişiyor ve rahat kasamıyorsun. düşük lvllarda göreceksin heryer gank fest oluyor ondan daha kolay.

patch ile sıfırlanmaz.

neden erken kasman gerektiğini açıkladım bir de tabiki pvp itemlari almak için kasmalisin =)
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle saolun yardımcı oldugunuz için .

Pvp sistemi gelmeden once oyunu bırakmıstım, dolayısıyla lvl 80 olmusken pvp die bişi yoktu benim zamanımda. pvp sistemi su sebeple sıfılanabilir ben bu oyuna pvp için girmişken, pvp sistemi sonradan eklenince (ve eksikleri olan bi sistem) lvl 80 karakterimi gozden cıkarıp yeni karaktere yonelmeme sebep oluyor. Benim gorusum bu tabi normal sartlarda tabi ki olan olmus sıfırlanmaması gerekir ama oyunu takip eden arkadasların belki bilgisi vardı kafamda bole bişi olabilcegi oldugu için size danısmak istedim oyundan uzak kaldıgım için. Bosuna kasmak istemiorum yani : )

Bi de pvp sistemi nasıl işliyor onu da bilmiorum onu da kısaca acıklarsanız iyi olur : ) pvp lvl ını şimdi kasıp itemları 80 de mi alıorum butun itemlar lvl 80 itemları mı vs vs ... Itemization fln değişicegi için pvp itemları fln etkilenir mi acaba galiba 1.05 i beklemeden donus yapmak yanlıs mı oldu ya : )

Barbar, hox, assassin düşük levelda pvp level ı kasmalı mı ? (Su gearları fln bulamadım ya)

Pom, tos, bs pvp lvl ı kasmalı mı ?

Pvp levelı için lvl 20 civarları ve tortage en uygun yer mi sonuc olarak ? (Tahmini ne kadar surer casual bi oyuncu için günde 2-3 saat sırf pvp ile)
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar şimdi amacın pvp mi pvp itemları mı ? her ikisi ise kesinlikle düşük lvlde 20 lvllerde pvp exp almaya bak bu lvlde 2 tür pvp exp alırsın bir azda olsa uzun yol olan 24 lvl kadar kas üstünü blue döşe yanınada 2-3 yoldaş buldunmu kendi lvlne ve seni murder yapmıyacak seviyedeki her player acımadan keseceksin ve tabikide zaten senin gibi çok pvp exp kasan olduğundanda bu düşük lvlde rahat rahat birbirnizi kese kese pvp lvl almaya başlarsın pvp lvl 4 görmeye bak bu lvlde pvp lvl 5 düşük lvlde yapmak kolay iş değil gelelim 2. ve ultra super hızlı pvp lvl almaya:)o buda herkezin bildiği yol olan düşük lvl murder farmlamaktan geçer bu öyle bir pvp exp verirki 2-3 dostunla sana kalan diğer boş karakter slotlarından yaptığınız 20 lvl murder karakterleri keserek 2-3 ay içinde pvp lvl 5 olabilirsiniz bu illegal yoldur ama herkez uygular artık hangisi sana uygun gelirse ayrıca murder farm yaparsan ve iyi bir grubun varsa günde 4k pvp exp kazanabilirsin 240k exp pvp lvl 5 demek.

Diğer soruna gelirsek kesinlikle solo pvp seviyorsan hox vazgeçme en bana dpsye o sahip yıkıyor etrafı tabi cloth giydiği içinde çok dikkatli olmak lazım barbar hiç açma derim çok ezik conq. idare eder büyücü sınıfları zaten imba durumdalar çok feci damge vuruyorlar ranger ise gank için ideal bs. op bir karakter kullanmasını bilene dt 1.05 ile baya iyi bir duruma gelcek guardian ile pvp yapılmaz geriye ass. kaldı buda pvpde iyidir ama çok beceri ister karar sana kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

PvP level için gerekli malzemeler ;

* 1 adet Teach edecek lvl 20 civarı karakter.
* 1 adet trial acc.
* AoC dosyasını koplayın çift client çalıştırmak için.

Ardından trial accountaki her slota bir karakter açıp lvl 5 yapıyoruz. Tortage e gelmek için. Ardından Trial accounttaki lvl 5 leri lvl 20 karakter ile teachliyoruz. Sonra bunları murderer yapıyoruz (Daha fazla PvP point gelmesi için). Murderer olan karakterleri asıl accountumuzda bulunan PvP level kasmak isteğim karakter ile 5 kez kesiyoruz ve diğerine geçiyoruz. 8 karakteri 5 kez kesip bırakıyoruz sıra sıra :D

Al sana PvP point
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be ne şekiller varmıs, pve serverında barbarian ile end game i görüp daha sonra pvp serverlarında bi çok karakter ile 25-30 lvl civarlarında çok pvp yaptım ama şimdiki gibi deildi koşarak combolar fln, daha sade şekilde bi çok tecrubesiz playera karsıydı. şu an daha farklı durumlar, geri dönüşümde bi kaç karakter daha kastım lvl 20 ye kadar sonra lvl 25 barbarian ile girip biraz dolasınca dedim ben en cok barbar ile eglenirim bi tane daha level 20 barbar kastım ama işler cok zor gozukuo : ) ne legal yolla ne de illegal yolla pvp lvl 5 yapıcak ne güç ne de vakit var gibi.. pvp level kasmasam ne gibi sıkıntılar beklio olucak beni ? veya pvp level 3 fln yapsam yeterli olmaz mı ? :))
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan said:

Vay be ne şekiller varmıs, pve serverında barbarian ile end game i görüp daha sonra pvp serverlarında bi çok karakter ile 25-30 lvl civarlarında çok pvp yaptım ama şimdiki gibi deildi koşarak combolar fln, daha sade şekilde bi çok tecrubesiz playera karsıydı. şu an daha farklı durumlar, geri dönüşümde bi kaç karakter daha kastım lvl 20 ye kadar sonra lvl 25 barbarian ile girip biraz dolasınca dedim ben en cok barbar ile eglenirim bi tane daha level 20 barbar kastım ama işler cok zor gozukuo : ) ne legal yolla ne de illegal yolla pvp lvl 5 yapıcak ne güç ne de vakit var gibi.. pvp level kasmasam ne gibi sıkıntılar beklio olucak beni ? veya pvp level 3 fln yapsam yeterli olmaz mı ? :))

LvL 80 de karşında ki adamda PvP itemlar var ise ezer seni. Invulları cok fazla çünkü , atıyorum sen 2000 vurcaksan o adam 1500 dmg yicek. Birde şehirlerden gelen invul buff varsa bak o zaman eğlenceye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi sürü deneme sonucunda ne istediğime karar vermiş durumdayım, casual oynayan bi arkadasıma söz verdim seninle birlikte kasıcam die onun oyuna girdiği gunler 2-3 saat onunla takılıorum bunun dısında ise bi suru karakter denemesi sonucunda hala barbar oynamakta ısrarlıyım ama lvl 80 e gelince ezilmek istemediğim için pvp lvl da kasmak istiorum. Herneyse basladım bugun kasmaya white sands olsun underhalls olsun 3,5 k xp kastım ama kimin eli kimin kıcında belli olmadan kimi zaman kime vurdugumu bilmeden düşe kalka kastım ve gram zevk aldıgımı soyleyemem. Benim asıl istediğim pvp lvl 3-4 olup yoluma devam etmek daha cok levelling yaparken pvpnin tadını varmak. tortage daki sıkıntılar yuzunden beni illegal yola surukluolar gibime gelio. Ne yapmalıyım yardımcı olun fikir verin bana : (
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yapmalıyım sonuc olarak , ya hiç kasmadan yoluma devam edicem ya da eziyet çekicem :( aslında bi tane de 25 barbar var accountta arkadası 25 yapalım onunla normal leveling dusunuorum, çok çok çok boş vaktim olursa da 20 olan ile girip pvp kasabilirim bu sefer de pvp lvl 4 fln olmam 5 - 6 ayı bulur herhalde ..
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan said:

Bugun karsılasmıstık hatta pvp mi yapıcaksın die sormustum : ) lvl 20 de kasmayı dusunuorum ben o yuzden level almadım, tokmaker friend liste ekleşiriz denk geldikçe kasarız iyi olur benim içinde : )

18dim o an. 20 olup charge almaya calisiyordum biran önce :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...