Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz Okulları

Urgunta Wolfer

Öne çıkan mesajlar

Bizim sınıfta bir on sol grup var. 5 kişi. Bu 5 kişinin ortalamalarının toplamının ortalaması 3.75 civarı bir şey. Ne geçiş yapıyorlar, ne üstten ders alıyorlar, ne de çift anadal falan yapıyorlar. Ve yaz okullarına da geliyorlar. BA ları AA yapma merakı galiba :S benim lafım onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ortalamamı sormuşsun.
3.98.
ama yaz okuluna gidicem.4 yapcam.
bitince başka okulunkine gidicem.

Tabii ki de yaz okulları bizim için. Hocalar hayrına mı açıyor o okullar. Yaz okuluna gitmek okullara destek olmaktır. Özellikle köşede kalmış fakir üniversitelerin yaz okulları tercih edilmeli. Hem yardım yapmış oluruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

"Urgunta Wolfer" said:

Bizim sınıfta bir on sol grup var. 5 kişi. Bu 5 kişinin ortalamalarının toplamının ortalaması 3.75 civarı bir şey. Ne geçiş yapıyorlar, ne üstten ders alıyorlar, ne de çift anadal falan yapıyorlar. Ve yaz okullarına da geliyorlar. BA ları AA yapma merakı galiba :S benim lafım onlara.

hmm onların beline budaklı meşe odunu ile vurunuz
Sosyal ağlarda paylaş

beni seçmeli dersler düşürdü
bir de çözelti termosunu 3 kere filan almıştım, piskopat gibi devam sorunum olmamasıına rağmen derslere girdim(yaz okulunda zorunluydu zaten), son sınav kadar zevkli geçen bişey yoktu kendi sınav tarihimde, hocanın anlattığı ne varsa biliyordum
yalnız dersi ilk alanla, kaşarlanmış öğrenci arasında fark vardır diyen hoca, benden aa ile geçemessiniz diyordu, yaptı da, canı sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...