Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu forum sandığımdan da daha seviyeli yetkililere sahipmiş...

PowerfulDarkness

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben üye olalı daha beş dakika anca olmuştur. Bu forumu kuzenim sayesinde yorumları okuyarak tanıdım. Daha önce Türkiye'nin en büyük forumu sayılabilecek kadar büyük bir forum olan .......(reklama girer diye isim vermiyorum, ama tahmin edilmesi çok zor değil)'dan geliyorum. O forum eski üyelerin anlattıklarına göre çok güzelmiş valla ne yalan söyliyeyim benim için de güzel sayılabilecek bir forumdu eskiden. Fakat şimdi ne oldu? Çok popürlerleşince seviyeden yoksun insanların seviyesizce davranarak egolarını tatmin etme platformu oldu çıktı bahsettiğim forum. Bu forumun adını vermem çok zor değil. Ben forumun adını veririm oradaki bir üye de Doppelganger'ı kınıyoruz diye bir topic(konu) açar ve burada o forumu eleştirdiğim içeriğiyle açar bu konuyu. Açsın hiç de umurumda değil vallahi. O forumdan öylesine soğudum ki. O forumu Türkiye'nin en büyük forumu saydığımdan ve onun kadar büyük ve o platformdaki kadar seviyeli üyeleri başka bir platformda bulamadığımdan dolayı o platformun esiri olmuştum adeta. Şimdi bu forumu tanıdım. Kurallarının 21 maddesini de okudum. Bu bölümün kurallarını da okudum ayrıca. Çünkü gördüm ki kurallar sıkıcı değil. Gerçi her forumun kuralları aynıdır yani standarttır, forumun huzur ve düzenini bozmamak adına yazılan birbirine benzer yazılardır ama ben bu kuralları okurken gerçekten o kuralları yazan kişilerin üst seviye kişiler olduğu kanısına vardım ve o kuralları okurken yazıların akıcı olduğunu farkettim. Bu forum hakkındaki görüşlerim bunlar. Moderatörlerin üst seviye bireyler olduğu kanısındayım, diğer platformda da öyle olduğunu sanıyordum ama değilmiş. İnşallah bu platform beni hayal kırıklığına uğratmaz :). Ben burda kendimi tanıtmaktan ziyade forumla ilgili düşüncelerimi yazdım. Burası kendini tanıtmak adına forumun düzenini bozmamak şartıyla istenilen yazının yazılabileceği bir bölüm sanırım. Hem ben burda düşüncelerimi açığa vururken kendimi de tanıtmış oldum bir bakıma :).
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Eğer bir forumu seversen, orası dünyanın en güzel forumudur.
Eğer dünyanın en güzel forumunu sevmezsen, orası aslında dünyanın en güzel forumu değildir.

Hmm. Olaya felsefik bir yaklaşım. O kişiye göre değişir. Bir yerin en güzel olabilmesi için orasını herkesin sevmesi gerekmez. Çoğunluğun sevmesi yeterlidir bence. Yazdığın yazıyı şöyle değiştirirsem bir sakıncası olmaz sanırım "Eğer bir forumu seversen orası senin için dünyanın en güzel forumudur. Eğer dünyanın en güzel forumunu sevmezsen, o forum dünyanın en kötü forumudur." :). Ama senin yazdığın daha güzel bence :).
Sosyal ağlarda paylaş

PowerfulDarkness said:

ginaly said:

Eğer bir forumu seversen, orası dünyanın en güzel forumudur.
Eğer dünyanın en güzel forumunu sevmezsen, orası aslında dünyanın en güzel forumu değildir.

Hmm. Olaya felsefik bir yaklaşım. O kişiye göre değişir. Bir yerin en güzel olabilmesi için orasını herkesin sevmesi gerekmez. Çoğunluğun sevmesi yeterlidir bence. Yazdığın yazıyı şöyle değiştirirsem bir sakıncası olmaz sanırım "Eğer bir forumu seversen orası senin için dünyanın en güzel forumudur. Eğer dünyanın en güzel forumunu sevmezsen, o forum dünyanın en kötü forumudur." :). Ama senin yazdığın daha güzel bence :).

aganın pokunun üstüne pok olur mu la
Sosyal ağlarda paylaş

PowerfulDarkness said:

Bu forumu kuzenim sayesinde yorumları okuyarak tanıdım

Dostum biz burada kuzenleri sevmeyiz.

PowerfulDarkness said:
Daha önce Türkiye'nin en büyük forumu sayılabilecek kadar büyük bir forum olan .......(reklama girer diye isim vermiyorum, ama tahmin edilmesi çok zor değil)'dan geliyorum.

Caps var mı?

PowerfulDarkness said:
diye bir topic(konu)açar

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...