Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman Q&A

BonePART

Öne çıkan mesajlar

healing way i ne yapacaklarını gormek lazım, arada healing wave cekmek zorunda kalabiliriz healing way proclamak icin.
ayrıca totem bar direk pvp icin super olmus, 3 ayrı kombinasyon yapabilecez 4 lu totem atmak icin.
bide call of earth de totemleri ayagımıza cekmek olarak değiştirilirse baya guzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

[...] Improved Water Shield procs will not consume Water Shield charges. The tooltip says something like "as if you had consumed an orb.

abi bu dunyanin en guzel seyi olmus ya
resmen war ya
huzur bagladi icimi
resto speci sildim zaten o ayri mevzuda genede
tmw solemese aklima bile gelmeyen bisi idi water shield yenilemek
ilac gibi olmus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The main buff to Chain Heal is likely to come in increasing the jump distance to 10 yards and buffing the amount of healing decrease with subsequent targets to 40% down from 50%.....we have changed Improved Water Shield to also work with CH

chain heal yine şaşalı günlerine mi dönüyor acaba :p, gerçekten güzel olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Chin heal buffı hayvani olmuş, bu patchten sonra priestlere kafa tutarız healing doneda artık.Şu an chain heal atınca hemen mana bitiyor, ayrıca bazı combatlarda mana shield takip etmek cidden can sıkıcı. Ben şu an grup heal için dahi lesser healing wave kullanıyorum neredeyse, hem ms procluyor, hem range problemi yok. Şu an fightlar genelde playerların mape dağılması şeklinde düzenlenmiş ve ch'ın rangei yetmiyor genelde.

Ayrıca totem bar da mükemmel özellikle totem stomping macrolarının engelleneceğini de düşünürsek 4 totem dikmek çok büyük bir fark yaratacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...