Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

serinim

dunno

Öne çıkan mesajlar

seni kendim kadar seviyorum dedin bana. daha güzel ne soylenir birine? daha nasıl anlatılır değer verildigi?
senin beni koydugun yer böyle güzelken ne olur beni senden gitmeye zorlama. başkalarını sevmeye zorlama. sana uygun degilim deme, seninle olmam yanlış deme. kendin kadar seviyosan beni, beni gör, benimle ol, hayatında tut beni.
ve böyle sevmek sevgili olmak demek.
vicdanının rahat olmaması, sevdigin, hayatında tutmak istedigin kişiler olması hepsi kabul. seninle olmak tek istegim, gerisi hep teferruat.
bana, benim yerime başkasını böyle sev, seni de boyle sevecek baska birini bul deme. sevgilim ol istiyorum. sevdigim ol istiyorum. sevdigim sen kal istiyorum. ayrıldık ama gidemedik birbirimizden. ayrılmaya calısıp ayrılamamıs iki kişiyi tekrar ayırma.
yine istemiyorum dersen anlıycam ve artık gidicem. beni istiyorsan bana git deme nolur.
kapıya dogru ilerledim, kapının kolunu tutmus "kal" demeni bekliyorum 4aydır. hem gidip hem kalamam. seni seversem başkasını böyle sevemem. yine severim ama böyle sevemem. eksik olur. başkasını böyle sevmeye başlarsam sana su anki hislerim kaybolur, eksilir.
kapıdayım, son umutla sana döndüm serin.nolur kal de.
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:

vicdanının rahat olmaması, sevdigin, hayatında tutmak istedigin kişiler olması hepsi kabul. seninle olmak tek istegim, gerisi hep teferruat.
bana, benim yerime başkasını böyle sev, seni de boyle sevecek baska birini bul deme. sevgilim ol istiyorum. sevdigim ol istiyorum. sevdigim sen kal istiyorum. ayrıldık ama gidemedik birbirimizden. ayrılmaya calısıp ayrılamamıs iki kişiyi tekrar ayırma.

ne güzel hisler bunlar..
kimileri bu şekilde düşünenleri aşağılıyor;ama bunları hissedilmek insan olmanın en güzel (ve en acı) yanı..
aah ah :) allah çektirmesin.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...