Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

buradaki ilk oyunculardan biriydim. aylardır oynamıyorum lvl23 olarak kalmışım sanırım. ben çoktan kaçmıştım ülkeden. 2-3 ccc tayfası birleşip ülke yönetmeye çalışıyorlardı. köle gibi çalıştırıyorlar para vermiyorlar vs. adam gibi savaş yönetecek yoktu piyasada iyi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ta ne zaman oynuyodum, aynen köpek gibi çalıştırıp 2 kuruş maaş veriyolardı ve arada bi çat diye işyerini kapatıyolardı, dolayısıyla herkes kaçtı gitti başka ülkeye. Endonezya'ya gitmiştim ben, biçok kişi de ordaydı baya güçlenmişti diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla istediğin zaman devam ediliyor. char ölmüyor benim bildiğim niyeyse. bende macaristana kaçmıştım. benim alanımda baya iyi para veriyorlardı. şirketimde ingilteredeydi yemek silahları oradan alıp yolluyordum =)

macaristanda türkiye'den aldığım paranın sanırım 2-3 mislini alıyordum.

israil vb yerlerin alınması tamamen reel rageden dolayı yoksa high demir yoktu yani.

oyunun baya bi sonrasına kadarda müttefikimiz yoktu resmen.

işte saçma adamlar yönetince ülkeyi kaptırmamak elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

50tl ye falan satarım,goldlar istersen oyunda çapraz kurdan istediğin para birimine çevirebilirsin yada şirket kurabilirsin yada savaşlarda falan bonuslar satınalabilirsin
hatta baktım şimdi
40gold-50tl
level 24
military field marshall
tank nemesis 9.level
guru yani9. seviye raw materialcı
healtim 3 ama inventoryim food dolu
ilgilenirseniz pm me
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Marmara Bulgarlar ve Yunanalr arasında el değiştiriyor. Güçlü devletlerden olan ve TR ile düşman olan Romanya ve ukrayna ile yol oluşturuldu, böylece sınır olmadığı halde bize saldırabilecekler.

En güçlü türk 15 oyuncu banlandı, içlerinde devlet başkanı da var. Ülkeyi adam edeceğiz diye gelen inciciler ülkeyi savaşa soktular, hiç bahane olmadan stok ve para olmadan savaşa girdik, Elimizdeki kıbrısı kaybedince ülkeyi terkettiler, hatta yunan tarafından TÜrkiye'ye saldırıyorlar savaşlarda.

Kısaca, öpülen bir ülkenin namuslu citizenlere ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...