Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Para vermek işime geliyo saol :D Şey dicem şu anda doğu anadolu bölgesindeyim. İş durumu nasıl oluyo tam anlamadım. Sanırım oyuncu bazlı şirketler orda iş ilanı verirse o işlerde çalışabiliyosun. Buda bölgesel olarak değişiyo. Marmarada grain hiç yokken iron olabiliyo yada iç anadoluda food hiç yokken weapon olabiliyo. Doğrumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girdiğim 2 gün içersinde, Attica, Macedonia, Ve Jerussalem Düştü, Central Greece'de isyan başladı, kaybedilecek gibi ve 10 dakika önce Pelopennose'de de isyan çıktı. Kimse Yok mu Türkiyede, Hükümet, ASkerler, üyeler vs vs? Bu gidişle yakında Anadolu bile çıkacak elden. Adamların şirketleri(yunanlılar) 1skill'e 15 TRY veriyorlar bizde 5 ancak. DAha ne oluyor belli değil, bir iki hükümetten ayrı gazete olmasa ne oluyor sadece national Newsten öğreneceğiz. Galiba kaybedilmiş bir oyuna girdik.

Adamlar Savaşta bizi ezerken bizimkilerin Toplantı Duyurusu;
Oyun içindeki dinamikleri kontrol eden önemli isimler gelmediğinden dolayı toplantı iptal edilmiştir. Ayrıca benimde katılamam da buna neden olmuş olabilir.

Tüm Türkiye halkından özür diliyorum. Mademki bazı insanlar ortak kararlar almak istemiyor. Benim içinde eğerki halk ortak bir karar almamakta direniyorsa.. Ortak bir halkın olmadığı toprak ortak bir toprak değildir diyerek bu çalışmalarımdan vaz geçiyorum.

Ne zamanki Türkiye halkı ortaklaşa bir şeyler yapmak için çabalarsa bu tür olaylar zaten kendiliğinden gelişecektir. Şuanki durumda gözüken elle tutulan bir Türkiye halkı mevcut değildir.

Eğerki Türkiye siyasi olarak başka kişilerin eline geçerse bunun suçunu birilerine yüklemek gerekirse; Toplantıya katılmayan her bir Türk vatandaşı gösterilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab şimdilik hükümetin izlediği politika şu:

Tüm güçler central greece'de toplanıyor ve bekliyor. Hatta eli silah tutmayan sivilleri bile isyan çıkarmak zorlaşsın diye central greece'e bedava yolluyorlar.

Central greece çok değerliymiş, maden yatakları falan varmış silah üretimi için. Diğer bölgelerde de pek bişey yok. O yüzden diğer bölgeleri sallamış durumdalar.

Ayrıca şuan düşmekte olan yer central greece değil, sadece "central region" o da israilde.

Orası düşmek üzere, düşerse israilde toprağımız kalmicak.

Ayrıca o yunanlı silah üreticisinin 15 maaş vermesinin sebebi de o silahları üretip bize karşı kullanmak. Bizim ülkemizde işçi bulabilmek için fazla maaşla adam kandırmaya çalışıyorlar yani. Orda çalışan türkleri uyarınca işten çıkıyorlar.

Bir de türk taklidi yapmaya çalışan "google translate" adamları var.

Şimdilik tablo bundan ibaret yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...