Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

başka bir şeyden exp vermiştir,
oy fln mı kullandın, ya da ne bileyim wiki'de yazıyor ne ne kadar exp getiriyor fln da ilk başlarda bişiler yapınca da ekstra exp veriyordu

yoksa work+train sabit exp getiriyor (: sonra oy kullanınca 1 exp ordan geliyor
savaşınca da 2şer exp geliyor fight başına
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Saldıran tarafın kazanması için o ekranın ortasındaki resim gibi şeyin tüm bölümlerinin kırmızı olması gerekiyor, yani (-) vuruşların (+) lardan çok olması gerekiyor. Savunan tarafın kazanması için ise vuruşların (+) olması yani saldıranların en alt tarafa inmemesi gerekiyor.

Savaşın sonucu 24 saatin sonucunda cephedeki durumun + - kim kaç vurmuş ne etmişe bakılarak karar veriliyor. - fazla ise saldıran kazanmış, + ise savunan kazanmış oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

3-5 arkadaş beraber bir organizasyon kurup, şirketleşmek istiyoruz. İnsanlar ellerinde ne varsa organizasyona donate edecekler. Organizasyon para kazanırsa paylaştıracağız. Bu arkadaşlarla gerçek hayattan arkadaşız yani aramızda problem çıkma ihtimali yok.

Şimdi oyunun kurallarını okudum, donate sistemi var. Buna rağmen para transferi yüzünden banlanan oyuncular var. Bu arkadaşlarla multi sayılabilecek hiçbirşeyimiz olmamasına rağmen para transferi problem olur mu? Olacak olursa kontrat yapmamız yeterli mi?

Bu konuyu detaylı bilen birisi anlatabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kontrat konusunu bilmiyorum ama pati'den nox corporation vardı sanırım birlikte oynuyorlar ortak bir org hesabı var, herkes kontrol edebiliyor, oynayabiliyor bu org hesabından, para da bölüşülüyor.

Yani organizasyon hesabının paylaşılması problem yaratmıyor, ancak org dışındaki hesapların aynı ip'den oyuna bağlanması sıkıntı yaratıyor diye biliyorum. İlk defa senden duydum böyle bir şeyi açıkcası, problem çıkacağını zannetmiyorum

Şimdi aklıma bir şey geldi, eğer diğer kişiler senin invite'ın ile geldiyse, karda ortak bölüşüm yoksa ve ortada kontrat da yoksa sıkıntı yaratabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu bölgendeki hastaneye baktın mı hiç? Eğer 5. seviye değilse 5. seviye hastane olan bir yere git.

Şu anda wellness'ın kaç bilmiorum ama 45'ken sadece bir kere savaşıp hastanede heal olmak gerekiyordu. Umarım öyle yapmışssındır :)

Baktım şimdi Central Hungary'de level 5 hastane war. Günde bir kere hastane hakkını kullanabiliyorsun. Yarın bir kere savaş ve hastaneye git. ( 5 yıldızlı hastane 50 wellness verir ) 83 wellness'ın olur diğer gün de 3 kere savaşıp hastaneye gidince 100 wellness'a tamamlarsın.
Çalıştığın şirketlerde 100 wellness la çalışırsan maaşının yükselme ihtimali de fazladır. Bu nedenle ciddi bir savaş vs. olmadığı sürece Wellness'ını 90+ bırakmaya çalış ve work'u 90+ wellness ile yap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...