Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Reogmar said:

bu siyasi buhran dağıldığında ben yeni bir parti kuralım diyorum ama biraz oyunun lore ına uyan paticik parti gibi değil.

Kesinlikle katılıyorum. Ama şu dönemde tek partili rejim uygulamak zorundayız. Çünki sahte Amerikan partileri fırladı. Adamlar basını zaten ele geçirdi, bir makaleleri 400 vote alıyor.

shadowfury said:

şimdi napıcam? iş bulmaya gittim, ancak üç kuruş maaş veren bi iş bulabildim. doğru düzgün bi işe girmek için ne yapmam lazım?

İlk başlarda faal olarak siyasetin içinde olamıyorsun bir kaç gün günde 5 dk ayırman yeterli olur. Sonra yavaş yavaş oyunun derinliği başlıyor. İlk başlarda dandik işlerde çalışın. Atıyorum madende çalıştınız, o sizin madencilik skillinizide geliştiriyor aynı zamanda.

Vivavale said:

abi benim eleman açlıktan ölcek lan işe girdim hala para vermedi şerefsizler,aç aç takılıyorum

Company'e gir ve work de. Her gün bir kez work yapabilirsin. Sonra marketplace'den food al. Böylece wellnessin yükselir.

Bu arada birbirimizi oyunda arkadaş olarak ekleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna ilk giren arkadaşlar avatar yüklerseniz + exp alıyorsunuz.

Oyunda Yunanistan tarafında 2 isyan kaybedildi. Yönetimin değişme ihtimalleri konuşuluyor.

Amerikalılar Türkiye'de yeni bir parti kurarak seçimi kazanmayı hedefliyolar. Sonuçta arkalarında devasa bir ekonomik güç var.

Organize ortak bir parti kurulmalı hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki aktif olarak yer almak için level 9-14 arası biyerde olmamız gerekiyor. Şuanda yapacağınız şey Armyde train yapmak ve bir işe girip çalışmak. Inventorynizde de yiyecek bulundurun yoksa sağlığınız düşüyor. Onun haricinde Haberleri takip edin gayet eğlenceli oluyor.

ekledim buarada
Sosyal ağlarda paylaş

Thugsta said:

Nick AmmoniaC

Oyuna yeni girdim.3.5 kuruşluk dandik bir işe girdim.Ordu kastım bir kez.Şimdi ne yapayım? Hangi partiye gireyim? Turkuazamı.Ülke bölünüyor diyorsunuz ne yapalım.Ayrıca hangi gazeteyi takip edeyim.

arkadaş olarak ekleyin plx.

Oyunda yeni isen şu anlık partilere giremezsin. 7 lvl'da partilere giremezsin. Gold'unu sakın boş yere tüketme çok önemli goldlar. 7 lvldan sonra ülke için katkıların olmaya başlar :)

Gazete konusunda bir çok oyuncunun güzel makaleler yayınladığı gazeteler var bunlara sitedeki news bölümünden ulaşabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamdır ekmek ladık.

Ek olarak birinden şöyle bişey geldi

said:
Öncelikle oyuna hoşgeldin.
Wellnes yükseltmek için http://www.erepublik.com/en/battles/show/6722 isyanında Yeşil tarafta savaşabilirsin. Doğu Anadolu Bölgesi'nde yaşadığın için en fazla 5 Vuruş (fight) yaptıktan sonra "Back to battlefield" kısımına tıklayıp yeni çıkan sayfada Hospital kısmına tıklayıp "heal" yapabilirsin. günde 1 kez heal hakkın olduğunu unutma. soracak başka soruların olursa çekinmeden sorabilirsin, oyunu biliyorsan bu mesajı dikkate almayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Thugsta said:

Yani bi kaç hafta ordu ve iş mi kasıyoruz sadece.

4-5 gün desek daha doğru olur aslında.

said:
Calıstıgımızda sadece maas alıyoruz herhangi bir ürün kazancımız olmuyor sanırım. Ürün için şirket kurup birilerinin çalışan olarak dahil olup çıkan ürünleri markette satıyoruz anladığım bu doğrumu?

Evet. Aynı zamanda kazandığın ücretle ürünler alıp gerektiği zamanlarda daha pahalıya ilan vererekte satabilirsin ama eTürkiye için pek geçerli değil bu durum :)

said:
Beyler 1i basitçe ilk adımları anlatsın ltfen. Birde sayımızı arttırıp 100 kişi falan siyasi parti olalım.

7 lvl olana kadar hayat yok bu oyunda kısaca. İlk başta bir işe giriceksin, her gün düzenli olarak work yapıcaksın. Aynı zamanda her gün orduda train yapacaksın. Bunlar exp vericek sana. İlerlediğin süre içerisinde oyun daha derin olacak merak etme :) Paticik organizasyonu kurabiliriz ilk olaraktan, yada doğrudan parti kurabiliriz ama şu sıralar ülke ciddi tehlike altında ve tek partili rejime geçilicek galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Firatram adım Efrasiyab gene:) nasıl ekleyeceğim seni* Oy nasıl vereceğim, kime vereyim? Ayrıca Wellnessim 45 2 1 yıldızlı 1 2 yıldızlı yiyecek aldım, kendi kendine mi tamir olacak? Birde günde 4.5 TRY veren bir yere girdim, parası iyi mi, değilse nasıl nereye girebilirim?

Birde bu ne saçma şey ya, 1. ve 2. BÜyük partiler Tamamen Yunan ve Amerikalı,(Milliyetçi yükseliş Partisi çıkmış bir anda 170 oyla o ne? herbir köşede isyan var, ve toprakların çoğu kaybediliyor. Birisi Dur demeyecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

Firatram adım Efrasiyab gene:) nasıl ekleyeceğim seni* Oy nasıl vereceğim, kime vereyim? Ayrıca Wellnessim 45 2 1 yıldızlı 1 2 yıldızlı yiyecek aldım, kendi kendine mi tamir olacak?

Birde bu ne saçma şey ya, 1. ve 2. BÜyük partiler Tamamen Yunan ve Amerikalı, herbir köşede isyan var, ve toprakların çoğu kaybediliyor. Birisi Dur demeyecek mi?

Yukarıdaki arama kutusuna Nospray yaz, ordan profilime gir ve add yap, bana onay gelir ama ben seni ekledim şimdi :)

Oy vermek için 7 lvl olman lazım. Wellnessinde kendi kendine günlük olarak artar. Ne kadar fazla yıldızlı alırsan o kadar çok iyileşir. Bir öneri vereyim, sakın goldlarını çarçur etme, goldlar çok önemli.

Evet son 3 gündür böyle malesef. Bu akşam msnden toplantı yapılacak işte 20.00'da 15 dk kalmış yani. Şunu msn kişi eklemeden eklersen katılabilirsin :
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...