Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Ev işinde sanırım nuxias vardı. Ev şirketi olacak (Buldum hayat inşaatmış ama q2)

5 golda alabilirsen q1 ev alabilirsin oda ucu ucuna felan denk geliyo. Günde 1 wellness verir sana. Başlangıçta verilen 5 goldsa elindeki saklamanı ileride değerlendirmeni tavsiye ederim. eRepublik oldukça yavaş seyreden bir oyun sabır gerekli. q5 ev almadığın sürece pek anlamı yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

ya bu Monetary market manyaklari MM'den nasil para kazaniyor ben cok merak ediyorum, ulkenin parasinin degerlenmesini veya dusmesini beklemek uzun vadede de olsa o kadar da fazla kazandirtmaz ki

Gold alım satımı tabiki. Aynı fiyata alıp aynı fiyata satmıyosun arada farklar var. Daha ucuza alıp daha pahalıya satma durumları var. Piyasa takip programları var.

Şirket kuracaklar için takip programlarıda var. Arkadaşlar şirket kurmak göründüğü kadar basit bi iş değil. 4. şirketimi kurdum ben düzenimi oturttum ama bu bana 20 golda maloldu. Öğrenmek için 1 şirket batırdım desem yeridir :D Şirket kurmak gerçekten zor ve zahmetli. Para kazanmak istiyosan günün 4/3 ünü şirketine ayırman lazım. İşçi olmak daha iyi gibi. Gerçi 1 haftada 4000 try para kazandım stratejim sayesinde ama zorlu geçti :D
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

4 gün içinde TR vatandaşı olabilmek için TR'ye dönmek gerekecekmiş. Peki acaba TR vatandaşı olunca başka ülkede çalışabilecek miyiz, onu çok merak ediyorum

Vatandaşlık

Vatandaşlık ile ilgili tüm bilgiler bu makalede mevcut. Okuyun aydınlanıp pırıl pırıl parlayın. Rise and shine baby.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

yunusemre said:

4 gün içinde TR vatandaşı olabilmek için TR'ye dönmek gerekecekmiş. Peki acaba TR vatandaşı olunca başka ülkede çalışabilecek miyiz, onu çok merak ediyorum

Vatandaşlık

Vatandaşlık ile ilgili tüm bilgiler bu makalede mevcut. Okuyun aydınlanıp pırıl pırıl parlayın. Rise and shine baby.

ben şuan amerikadayım ne vatandaşıyım ben ? amerikada kalırsam amerikan mı olacağım ? uzun süredir burada çalışmaktayım
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

yunusemre said:

Vatandaşlık

NeroWarden Cezbettin benim hacı zaten de makalede o sorunun cevabı yok :)

@Killerlord

Şu anda vatandaşlık sistemi aktif olmadığından herhangi bir vatandaşlığın yok ancak 616. günün sonuna doğru e-Türkiye'ye dönmezsen Amerikan vatandaşı olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

NeroWarden said:

yunusemre said:

Vatandaşlık

NeroWarden Cezbettin benim hacı zaten de makalede o sorunun cevabı yok :)

@Killerlord

Şu anda vatandaşlık sistemi aktif olmadığından herhangi bir vatandaşlığın yok ancak 616. günün sonuna doğru e-Türkiye'ye dönmezsen Amerikan vatandaşı olacaksın.

hmm anladım amerika son 2 günde 3 bölge kaybetti :D bir taneside benim oldugum california savaş hiç dinmiyor amerikada gelişim için iyide son zamanlarda hep bozguna ugruyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Yurt dışında olupta Türkiye'deki vatandaşlığa geçmek için son gün. Yarın içinde geçtiniz geçtiniz. Geçemediniz o ülkenin vatandaşı olacaksınız. Şahsen potansiyel bir Rus vatandaşı olarak diyeceklerim moving ticketlar fahiş fiyattan satılıp karaborsa olmadan alın. Yoksa benden rahat 0.3-0.4 golda felan alırsınız o gün. Stok yapıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...