Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

ei de ben yüksekte çalışıyorum yani 90+ çalışıyorum
sonra savaşa girip 60civarında bırakıyorum öbür gün
1 kere savaşıp 50ye düşürüyorum heal lenip 100 yapıp tekrar çalışıyore

adam benim kaçla çalıştığımı görebliyor mu?
atıyorum ben 97ile çalışsam sonra savaşıp 57ye düşürsem
adam bana bakınca 57 mi görür yoksa 97 ile çalıştığımın kaydı var mı onda?
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de sürekli 90+ tutamayız ki bence maksimum sayıda savaşmamız lazım,
adama durumu anlattım benim wellness 60fln civarı olur ancak her gün 100yapar çalışırım adam ol dedim.

exp lazım exp için savaşmak lazım max sayıda fight lazım (:

bir de land skill 4 oldum. 0,02 artıyor ya, bunun wellnessla vs alakası yok değil mi ne olursa olsun 0.02 artacak?
1skill atlamak için 50gün mü lazımdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Skilli daha kısa sürede arttırmanın bir yolu olduğunu sanmıyorum, bilen varsa bana da anlatsın :D

Şu wellness meselesinde bende Disappear'la aynı yolu izliyorum. Güne başlarken Well 100 oluyo. work+train yaptıktan sonra 98'e düşüyor. 98 HP ile 5 kere savaşa giriyorum (ki Ruslar sağolsun her gün savaş açıyolar :P) 48 HP ile hastaneye yatıp 98 HP ile çıkarak kendimi rölantiye alıyorum. Ertesi sabah server güncellenirken de 3* food sayesinde 100 HP tamamlanmış oluyo ve aynı döngüyü bu şekilde devam ettiriyorum.

Patron kovarmış falan filan derdi olmuyo, aksine ikramiye primleri alıp günümü gün ediyorum bu Brezilyada :D
Sosyal ağlarda paylaş

macaristanda 2. şirketi kurmus bulunmaktayım macarıstanda yasayan patiler manifac. skili kasanlar gelip piyasanın biraz daha ustu bir maasla şirketimde çalışabilir.ona göre job offer açıcam (amacım türkiyede ucuz ekmek satmak grain raw meteryalini zaten kendi şirketimden sağlıyorum bana suan gereken ekmek fabrıkasında calısacak manıfac skılı olan arkadaşlar türkiye satıs lisansimda var amac turkıyeyı kalkındırmak :))

bu arada gelmek ısteyenlerede bıley yardımı yapabılırım sıkısan patilere gift flnda yollayabilirim bu bi oyunsa birlikte zevk alalım ;)

Her şey hazır

tek eksik olan sensin

Sosyal ağlarda paylaş

Düşük maaşla köle gibi çalışmak isteyen benle irtibat kursun. Yemek gift felan vermem.

Anlamıyorum cidden düşük maaş veriyorum. Milletin yaptığı gibi yemektir gift felandır atmıyorum. Adamlar yine geliyor yine geliyor. Rusyada da boyle Türkiyede de. Oil şirketi mesela q2 benimkisi. 3 skill adama q1 şirkete 5 ruble maaş veriyolar. bende 3.45 veriyorum. Yine adam bulunuyo. Hemde yüksek well yüksek skill.

3. şirketimi açacam şimdi. Gelir düzeyim katlanmaya başladı. Land şirketi açacaklara tavsiyem land şirketlerini q1 de tutmasınlar. Batıyoruz diyede endişelenmesinler. Land şirketlerinde kar q2 olduktan sonra gelmeye başlıyo. Q1 land şirketleri asla kar etmiyo. Bide şirketinizi q2 yaparken içindeki malzemeleri bitirmeyi yada boşaltmayı unutmayın. Benim gibi 600 oiliniz buhar olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw said:

neyse senin firmana baktım, maaşların az geldi başka işe girdim :)

uyanmayanlari az maasa calistiriyorum, kapitalistligin dibine vurmus durumdayim ama senle pazarlik edebiliriz :D:D

edit: ayrica ispanyada demir madeni acmis bulunmaktayim orda yasayan varsa is imkani saglayabilirim :D

3 ulkede 5 pazara yonelik is yapiyorum yoneticilik zormus yahu :D
Sosyal ağlarda paylaş

canım sıkıldı 86 goldumu 2 şirketimi q5 evimi duzenlediğim quızle dağıttım yaptıgım guizle (cakma quiz) 1 saat ıcınde 400 küsür reply e ulastim oyundan aldıgım zevkden fazlasını aldım :)

bu kadar para nerden geldi dienlere kendi kendimi society builder yaptım 17 fake charımla ^^ kendimi donateledim 6 lvl altınıyla gelen 5 ler de cabası ^^ burdan para veripde altın alan arkadaşlara selam olsun ! ^+
altın saçmaca quiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...