Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Bilginiz olsun şu anda Amerika'lılar Türkiye içerisinde partiler kurarak İsrail ve Yunanistan'a bağımsızlık vermeyi amaçlıyorlar. Bu nedenle tek bir parti çatısı altında toplanıp iktidarı kaptırmamak gerek. Turkuaz harekete katılırsanız sevinirim daha sonra çıkarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası, gerçek dünyada varlığı bulunan hiç bir siyasi oluşuma oyun içersinde katılmayı düşünmüyorum :) Yalnızca oyun için sanal dünyada açılan (Gerçek dünyada herhangi bir yansıması olmayan) siyesi oluşumlar içine girmeyi planlamaktayım :)

Bu yüzden, Paticik Parti'ye girerim ama Turkuaz Hareket (yada herhangi başka bir parti) içersinde bulunmayacağım. Yada zgrw parti kurarım tek kişilik :P
Sosyal ağlarda paylaş

ilk soruyla başlıyayım level 14 olmamış için kaç ay kasmamız gerekiyor bu oyunda?

ikinci olarak firatram, gazetedeki yazılarını takip ediyorum ve destekliyorum. daha çok toprak yerine ülke daha fazla ekonomiye yüklenmeli. şuanki Türkiye sınırları içinde kalıp sömürge olayına girebiliriz vergilendirme vs ile.

ancak takip ettiğim kadarıyla, şuanki Türkiye'de yapılamayan hareketleri oyuncular eTurkey üzerinde yapmaya çalışıyor. Direk yunanistanı işgal etmişiz mesela :)
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

ilk soruyla başlıyayım level 14 olmamış için kaç ay kasmamız gerekiyor bu oyunda?

2 hafta yaklaşık.

Loxias said:
ikinci olarak firatram, gazetedeki yazılarını takip ediyorum ve destekliyorum. daha çok toprak yerine ülke daha fazla ekonomiye yüklenmeli. şuanki Türkiye sınırları içinde kalıp sömürge olayına girebiliriz vergilendirme vs ile.

:) Evet kesinlikle. Daha Makedonya isyanına karşı adam gibi bir bütçe ayıramadı hükümetimiz. Oysa 10 gold'un gerçek para ettiği oyunda Amerika 5.000 gold ayırmış sırf Makedonya isyanı için. Ayrıca buda yaklaşık +500 tl ediyor gerçek paramız ile.

Loxias said:
ancak takip ettiğim kadarıyla, şuanki Türkiye'de yapılamayan hareketleri oyuncular eTurkey üzerinde yapmaya çalışıyor. Direk yunanistanı işgal etmişiz mesela :)

Bu durum biraz karışık galiba bende tam ayrıntısını bilmiyorum ama çoğu ülkenin gözünde "emperyalist ve işgalci" sıfatını aldık şimdiden :).

Fede ekliyorum seni arkadaş olarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

eUSD'nin gold rezervlerini gördüm bence. Adamlar coşturmuşlar ancak, ülkedeki kişi sayısıda önemli. 18.000 küsür kişi var orada, eTurkey'de 2000 küsür civarında.

İlginç olanda endonezya toprak bakımından coşmuş. Dünyanın yarısını ele geçirmişler resmen. Ancak tezervlerinde gold yok nedense. Dikkatimi çeken bir başka noktada endonezya ithalata %99 vergi getirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...