Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasin yada Rouge?

Aron-Caldwell

Öne çıkan mesajlar

Su an dıstan bakıcak olursak rogue ezıyo gıbı gozukuyo stealth ol adamı soy stealth ol adama vur sonrada bı skıll ı var 1k para calısyomus bu ne la avatar mode da koysalarmıs bence az olmus korelı lerle konustuguma gore kasmak zor degılmıs hele bı gelsınde hayırlısıyla hazıranda sonrası allah kerım. Ya bismillah[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

adamı gormeden nasıl atak vermeyı dusunuyorsun bıraz stealth ı varda bu yeterlıdır sanırım ayrıca her tur skıll ı %100 un ustunde vuruyor[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

bence sen knight a devam et ama agı knıght ıse[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Brujah Ethem, 9. kuşak

[Bu mesaj Wolas tarafından 01 Haziran 2004 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende thief ım ama guclu oldugundan degıl karızmatık gelıyo bana durusu olsun vurus seklı olsun felan oturusu bıle bı asalet ıcınde :p[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben çelişkide kaldım
1-) (DAggersin)assasinler sol ellerine 4slotlumain gauche aldıklarında ve buna zarar arttıran kart taktıklarında sağ ellerine ise elemental bir dagger aldıklarında verdikleri zarar normal haliyle 1000civarı double olursa 2000 civarı oluyor katardan biraz daha yavaş oluyor tabi.
2-)Öte yandan Rouge ise Daggerını elemental yapıyor veya slotlarına kart takıyor tek bir avantajı var yani , ama bu açığını intimidate ,her vurduğunda eşya çalma şansı ,backstab ve saklanmışken harekete etme özelliğiylew kapatıyor.
3-)Rougeda takip edilecek bir diğer yolsa vultureseye ve double hiti 10lamak yani 20 puanı ayırmak bu yeteneklere bu sayede bir thiefkadar çevik olurken öte yandan slotlu ve elemental arrowlu ve double hit yeteneğiyle Daggersin kadar zarar vermek, ama bu durumda gank backstab vs hepsi boşa gidiyor gibi görünüyor sadece intimidate için bunlara puan verceğiz anlamına geliyor . yani 20 puan ok yeteneklerine , 25 puan intimidate yolundaki yeteneklere kalan 4 puanıda intimidate vereceğiz anlamına geliyor . Yani job 50 olana kadar intimidate olmuyor .
Ancak diyelimki thiefken skill puanlarını harcamadık , daha sonra rouge olduğumuzda harcayabiliyormuyuz acaba ?

Sizce 1 mi 2mi 3 mü ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...