Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam

janis

Öne çıkan mesajlar

Bugün Steam üzerinden Age of Conan satın aldım 19.99$'a . Fakat henüz CD-KEY felan göndermediler. Sadece "My Games" içine AoC eklendi ve şuan download ediyor. Acaba cd-key felan göndermiyeceklermi ? Ama öyle olsa nasıl login olcam ki oyuna . Şuan Trial hesabım ve onu upgrade etmek istiyordum. Daha önce Steam üzerinden alan oldu mu aranıza ?
Sosyal ağlarda paylaş

steam üstünden normal oyun oynanmıyor işkence, patchler 1 hafta gec geliyo, gelince serverlar kapanıyor, arada bi steam keyfinde oyuna irmenı engelliyor, buyuk patchlerden sonra herşeyi bastan kurman gerekiyor.

mooprg oynamak nasıl olur, heleki aoc gibi bir mmorpgyi oynamak nasıl bir işkenc eolur düşünmek bile istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

steam üstünden normal oyun oynanmıyor işkence, patchler 1 hafta gec geliyo, gelince serverlar kapanıyor, arada bi steam keyfinde oyuna irmenı engelliyor, buyuk patchlerden sonra herşeyi bastan kurman gerekiyor.

mooprg oynamak nasıl olur, heleki aoc gibi bir mmorpgyi oynamak nasıl bir işkenc eolur düşünmek bile istemiyorum

Steam üzerinden Mario bile oynanmaz orası doğru :D Sırf Cd-Key için aldım. Gerçi 6 $ pahalıya aldım , başka sitelerde 13$'a bile var.

Bu arada Cd-Key felan gelmedi hiç bir şekilde. Sonra steam forumlarından baktım , orda biri yazmış. Regedit'e bakın diye.
Ordan buldum Cd-Key. LoLSteam.

Steam bitmiştir benim için , TF 2 yide silcem..
Sosyal ağlarda paylaş

CD-KEY 'i size direk vermiyor. Steam sistem dosyasının içine CD-KEY 'i işliyor. Steam üzerinden oynamanız gerekiyor. Buda ciddi bir problem FPS açısından. Çok kasar makine.

Regedit 'ten anlıyorsan ordan bulabilirsin CD-KEY'i. Regedit'e işliyor çünkü.

HKEY_CURRENT_USER > Software > Valve > test6460 şeklinde bir dizin var. Ona tıklayınca açılan kutucakta görüyorsun cd-key 'i.
Sosyal ağlarda paylaş

steamde oyuna sag tıklayip "manage account" diyin. acılan web sayfasinin en sonunda /xxxxxxxx şeklinde cd keyiniz olucak.

ben steamden dün gece 9 dolara aldım oyunu.
oyunun sitesinden accountumu yaratip arkadaşımdan aldıgım dvdlerden oyunu yükledim.

oyunu steamdende oynamak isterseniz funcom klasöründeki age of conanı
C:Program FilesSteamsteamappscommon klasörünün altına taşıyın.steamdeki aoc ta yüklenmiş olarak görünücek.
Sosyal ağlarda paylaş

2 arkadasa aldırdım ama oyunu download etmeden ne regeditten ne de manage account tan (ki bole bi kısım yok not installed gamelerin menusunde) şifreye ulaşamıyolar ...

Age of conan ı steamden sag tusla tıklayınca visit website acılan siteden adress cubugunda yazan rakamları demek istemiş arkadas cd keyimiz o oluomus anlasıldı şimdi .. Ama onceden acılmıs hesaplarda kullanılamıyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...