Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

painkiller takıldım!

pepno

Öne çıkan mesajlar

şimdi bölüm adamı geliyor. diabloya benziyor. arkada ateşler falan var. adamı nasıl taramışım bir bilseniz ölmüyor! olmuyor! ateşemi atcam adamı? atılmıyorda! ne yapmam lazım?[signature][hline]Bazı kişiler yarınlar güzel olacak derler, Oysa bugünler, dünlerin yarınları değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İleride başka bi yaratık daha çıkıyor. Chapter 2 - Level 6'daki bataklıktakinden bahsediyorum... Ne alev ne de tahta var...

Konu kilitlenmiş ama aynı yaratıktan bahsetmiyorum. Kirlilik olmasın diye buraya yazdım tekrar.

[Bu mesaj riglous tarafından 29 Mayıs 2004 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Onda şöyle bir durum var bataklıkta çıkan hava kabarcıklarını tam o üzerinde geçerken patlatırsan hasar verebiliyorsun. Birkaç kez yapınca balçık koruması bir süreliğine kalkıyor bu noktada allah ne verdiyse yağdırıyorsun sonra tekrar balçık kaplanıyor. Böyle bir süre devam edince ölüyor haliyle:)
Sosyal ağlarda paylaş

en son açılan konu bu olduğu için buradan devam ediyorum.

Lucifer'la karşılaştınız mı? (Bu aralar Lucifer'la çok karşılaştım, niye herkes bunu kullanıyor, yeni isim üretsinler, başkalarının bulduklarını kullanmasınlar, ayıptır yazıktır. Cehennem süper olmuş ayrıca.)

[Bu mesaj riglous tarafından 04 Haziran 2004 17:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başkasının bulduğunu kullanmıyorlar..
tam tersine lucifer, mephisto vs.. şeytanın diğer isimleri,
değişik mitolojilerde, değişik efsanelerde değişik şeytanların adları..

bir ara focus dergisi tüm bu şeytanların resimleri ve kısa açıklamaları olan bir sayı çıkarmıştı da kayıp ettim herhalde o sayısını..[signature][hline]Hangi "de" ayrı yazılır, hangi "de" bitişik yazılır, bir okuyalım bilgilenelim, forumlarda da dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...