Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Greenman gaming'den sipariş ettim oyunu oradan bir kod geldi bana ama oyunu register etmek cidden çok saçma ve zormuş... Kesinlikle ne yapılması gerektiğini anlamış değilim. Square Enix My profile'da register edilmiş gözüküyor oyunum fakat yine başka bir yere register etmem lazım oyunu sanırım.
https://secure.square-enix.com/account/app bu adresten girdim mi de Greenman Gaming'den aldığım kod kısa geliyor. Sanki Amerika'ya greencard başvurusunda bulunuyoruz, neden bu kadar alengirli bir sistem yapmışlar ki?? Lütfen birisi madde madde ne şekilde register olunup, oyunu download edebilebileceğimi anlatabilir mi?
Teşekkürler ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinowhatrecup said:

Merhaba,
Greenman gaming'den sipariş ettim oyunu oradan bir kod geldi bana ama oyunu register etmek cidden çok saçma ve zormuş... Kesinlikle ne yapılması gerektiğini anlamış değilim. Square Enix My profile'da register edilmiş gözüküyor oyunum fakat yine başka bir yere register etmem lazım oyunu sanırım.
https://secure.square-enix.com/account/app bu adresten girdim mi de Greenman Gaming'den aldığım kod kısa geliyor. Sanki Amerika'ya greencard başvurusunda bulunuyoruz, neden bu kadar alengirli bir sistem yapmışlar ki?? Lütfen birisi madde madde ne şekilde register olunup, oyunu download edebilebileceğimi anlatabilir mi?
Teşekkürler ederim.

Senin gibi ben de FFIV:ARR'ın sitesinden kısa kodla kayıt oldum. Ama oyunu oynamak için verdiğin linkten account açıp oraya kodu girmemiz lazımmış. Şimdilik kapalı gözüküyor ama açılır herhalde. Beta kodu almak istersen supporta başvur. Ben öyle yaptım;"Ben şurda kayıtlıyım ama şuraya kayıt olamıyorum ve beta kodum da gelmedi" gibisinden mesajlaştıktan sonra yolladırlar bi kod.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...