Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

algalon : 25 man down - Ensidia

mardox

Öne çıkan mesajlar

Nihl tebrikler, ayrıca geçmiş olsun bitti işkenceniz.

Nihilum tanklarındaki TPS'i hiç kimsede görmedim ben. BT&Sunwell'de 3. saniyeden itibaren 2500 dps le oynayan adamlara bir saniye bile aggro endişesi yaşatmamıştır. Omen'i kapatıyordum ben raidlerde, BiS gear'le rogue oynamama rağmen.

Ama işte ventte konuşmayıp /RW den type yapan bir adam. Başlarda alışamıyor insan ama sonuçta senelerdir başarılı olduklarına göre çok da büyük etken değil sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol en tepedeki tipe bak. Kıytırık guildlerde oynayıp ona buna laf atanları çok seviyorum. Top 10 da yarışın içinde olsalar hardcore raiding ve kusursuz oyunun ne olduğunu bilseler anlam vereceğim baksak ilk 1000de çıkacaklar ama bol keseden atmaya gelince onlardan iyisi yok, tuhaf bir eğlence (:

nihla ve dubrye hem geçmiş olsun hemde kill için tebrikler. Biz zoru seviyoruz demekle olmayacağını görmüşlerdir umarım. Baştan fail olan bir strateji idi biz takmıyoruz deselerde gelen her worldfirst sonrası moral olarak yarıştan uzaklaşmak başlı başına bir etken bunlarıda hesaba katmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısınız kungenin tanklığı hakkında bi yorum yapamam ama bu kdr öne çıkması itici geliyor (sanki guildde tek o varmış gibi) ama xavezz le aynı guilddeydik hem guild liderimiz hem tankımızdı sco yla aynı guildde bulunmadık ama bikaç raidine katıldım bu arada video çeken yok sanırım yada ben mi göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

Wcm ye yakında konucak algalon 25 man video su orda öle yazıyor yani :P

Kungenin tanklık becerisine gelince adam gayet iyi en azından classını nasıl oynıcagını bılıyordur sonucta mt olmak görüldüğü gibi basit birşey değil ama ben burda bir çok türk biliyorum mt olupta o latency ile ne işler yaptıklarını kungen yada herhangi size göre iyi olan bir mt bizim latency değerlerimize sahip olsa ne yapardı? haksızmıyım hehe
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda 1-2 gün araştırıp 1-2 hafta da pratik yapıp son potansiyeline kadar kullanamayacağın bir class yok. fakat puglarda çok vakit geçirenlerin beklentileri düşük oluyor direk tabii. eminim progressi düzgün guildlerin maintankları en az kungen kadar iyidir. hani guildinizde çok iyi dps yapan, her classı iyi bilen bir kaç insan vardır ya, ensidia gibi guildler bu insanlardan oluşuyorlar. üstüne bol vakit koyun ve alın size endisia
Sosyal ağlarda paylaş

Amma çemkirmişiniz kungene ya:D
şahsen ben böle fk videoları falan hiç izlemem hatta nihilium tek izlediim video su illidan kill iydi. Yani bilmiorm kungen dünyanın en iyi tankımı ama...

Phlox said:

şu oyunda 1-2 gün araştırıp 1-2 hafta da pratik yapıp son potansiyeline kadar kullanamayacağın bir class yok.

Bu oyunda çok ta yüksek skill isteyen bi oyun diil. Raid de bastıınız max 10tane tuş var her combatta. Kungenin bu kadar öne çıkması süper tank olduu için diil, bunca iyi oyuncuyu bu kadar uzun süre aynı guildde tutabilmesi. Eminim böle süper guildlerdede süper dramalar oluodur. Bunun üstüne adamlar sonuçta bizim gibi bossları okuyup combata girmiolar... Kungenin bide taktik başarısıda var tabi tek başına çözüodur demiorm combatı ama... Sadece "guildin main tankı" diil adam.

Ama belkide ben yanlış biliorumdur kungen guild master yada raid leader diildir sadece main tanktır bide kötü tanktır. Ozmanda koyim kungenin .tüne size bişi olmasn:D
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bir raider olmak için gerekenler

1-Awareness: Etrafında olan şeylerden farkında olmak, amele gibi void zone'da falan ölmemek
2-Gearing up: Optimum gear/spec'i bilmek, kullanmak
3-Spec/Rotation: Max dps için hangi spec'in rotasyonun uygun olduğunu bulmak, uygulamak
4-CD management: CD'ları nerede, ne zaman kullanacağını bilmek, mümkünse proc'larda veya debuff zamanlarında patlatmak.
5-Boss: Kullanılacak taktiği bilmek.

Rocket science değil. Azıcık dikkat, merak ve araştırma, belki biraz da matematik bilgisi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...