Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ilk PvP Tecrubem

Gulay

Öne çıkan mesajlar

Dun DE Sehrinde Frostfel ve Valknyval beklerken JimmG diye biri geldi ve dogrudan beni oldurdu. Guldum gectim, lvl 2 idim. guzel bir PL seansindan sonra lvl 10 oldugumda bir baktim arkadas newbie bolgesinde takilmis birilerinin pesine kovaliyor, lvl 1, 2 falan gibi oyunculara kan kusturuyor. ciktim bir tepeye, alanima girince buz buyusu yaptim, PL in bir parcasi olan guzel staff imla beraber 200dmg verdim, tek seferde oldu gitti. Oyuncularda tesekkur falan, tabi gururum oksandi. -) sonra bekledim gelir diye, kisa bir sure sonra geldi, ben de saklandigim yerden bir kere daha oldurdum.

biraz daha bekledim gelmedi :-)
cok hosuma gitti tabi..

Gulay
Sosyal ağlarda paylaş

main townlarda cohk var bu kabadayilar bi ara iki uc arkadas yoldan gelirken pk temizlioduk feci komikti (grci baska bi seferde 4 vs 1 olmustu pek iyi hissetmedim :P) shu yeni pklik sistemi ciksin :P bi sehrin guardlarini iptal etsinlerde :P pklik yapalim olmuo bole :P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gulay, 03 Haziran 2004 12:31 tarihinde demiş ki:
Dun DE Sehrinde Frostfel ve Valknyval beklerken JimmG diye biri geldi ve dogrudan beni oldurdu. Guldum gectim, lvl 2 idim. guzel bir PL seansindan sonra lvl 10 oldugumda bir baktim arkadas newbie bolgesinde takilmis birilerinin pesine kovaliyor, lvl 1, 2 falan gibi oyunculara kan kusturuyor. ciktim bir tepeye, alanima girince buz buyusu yaptim, PL in bir parcasi olan guzel staff imla beraber 200dmg verdim, tek seferde oldu gitti. Oyuncularda tesekkur falan, tabi gururum oksandi. -) sonra bekledim gelir diye, kisa bir sure sonra geldi, ben de saklandigim yerden bir kere daha oldurdum.

biraz daha bekledim gelmedi :-)
cok hosuma gitti tabi..

Gulay

Hersey iyi guzel de o staffla hala lvl 2 kalabilmek ayri bir beceri tabii :)
Bu arada hosgeldin oyuna.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...