Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları Anlamak volume 423423

cogitoz

Öne çıkan mesajlar

Kızlar şöyle kızlar böyle demem, söyleyenide sevmem ama
genel olarak tüm tanıdığım kızlar' ın en zayıf noktası birine çok kolay bağlanabilmeleri. Bu kız isterse çok güçlü olsun isterse çok pısırık olsun hepsinde bu huy var nedense. Artık arkadaş edinme isteklerimi yoksa kendilerine duydukları özgüvensizlik mi denir buna bilmiyorum. Yani canım ciğerim bildiğim 10-20 yıllık dostlarımdan bile yeni tanıştıkları insanlar yüzünde çok kazık yedim çok hayal kırıklığı yaşadım. Bunu da 1 kıza hitaben söylemiyorum gerçekten 10 larca deneyimim oldu bu konuda. Buradan vardığım kanıda gerçekten ama gerçekten tüm kızların nankör nankör nankör ve nankör olduğudur.

Banada bi kız çıkıp açıklasın şimdi ben mi çok bahtsızım hayatım boyunca ailemden olsun dışardan olsun hangi kız hayatıma girdiyse nankör çıktı yoksa bu sizin dna nızda fln mı var?

2-3 satırla demek istediğim anlaşılmaz ama bu nankörlük konusunu hangi kıza anlattıysam hepsi hak verdi çoğu da nankör olduğunu kabul etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

kimse kimseyi anlamak zorunda değilde işte. anlayamıyorum diyip hatunlara kıza kıza saçmasapan bir hal alındığının farkında değil genel olarak erkek ırÇı.

sen kendini bir anla sonra geç hatunmuş bilmemneymiş

Ardeth said:

vaniLLe said:

hangi hatun gelip surda erkekleri anlayamamak diye topik aciyo? siz cok anlasildiginizdan degil merak etmeyin.

Erkekleri anlamak basit de ondan, bkz:

http://forum.paticik.com/read.php?13,3668208,3668979
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...