Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp dengesizligi yuzunden basima gelen komik olay

InneR_ChaoS

Öne çıkan mesajlar

Gecen premade wsg yapiyoruz neyse karsimiza da yari premade tarzi bi takim geldi, mac baya guzel cekismeli falan, bi de is inada binince abartisiz 3 saat oldu hala mac bitmedi, kimse vermek istemiyo maci falan.. Neyse olay bu degil.

Bastan soyliyim, benim char valorous&equivalent gearli sub daggers pvp specli rogue - ahim sahim bi sey hic degil yani, ustumde de medallion mudur insignia midir o zimbirti of the alliance disinda pvp geari yok

Neyse olayin kahramani adini unuttugum bi troll mage arkadas-sanirim pve gearla gelmis o da

Icimde kotu niyet yok, farma da baglamadim, sadece bayragi hacilamasin diye kesiyorum

Full bufflu bi de ambush-backstab specliyim 8k ambush+5k backstab crit tutuyo paso blink atamadan yatiyo eleman-boyle 8-10 kere kestim

Neyse eleman delirdi, takti kafayi bana isi gucu birakip bana geliyo paso ben orda flag carrier'a dalarken falan, bi ara tam kescek gibi oldu, shadow dance+shadow step+double ambush'la yine kestim bunu falan filan

Karsi taraf baydi artik heralde, bayragi biraktilar, fishing polelarla meleelemeye basladilar bizi, bizde anladik zaten olucak gibi degil, adil olsun diye herkes ortada toplandi kimse saldirmiyo birbirine.Roll atsak olmaz,dedik naapsak sonra bizim warrior lider soyundu benle fist fight duel atsin iclerinden en babayigidi leaaan dedi.Kazanan flagi alir gider asdasd.

Artik nasil olduysa anlastik.Bizim soyunuk warrior gitti /wait /talk falan yapti ordan birine yumruk atti anladi heralde elemanlar. sonra geldi iclerinden 1 babayigit paladin, soyundu etti /taunt cekti bizim warriora, manzara super ama, herkes cember olusturdu bunlarin etrafinda /cheer falan atiyolar lol

Neyse bende ziplaya ziplaya izliyorum bunlari birden bolt yemeye basladim, dedim nooluyo eyemku..Baktim bu mage acmis trinketleri bana saydiriyo, dedim olucak gibi degil, buna 1 ders vermek lazim.

Actim cloak of skills+sprint+shadow dance+shadow step+ambush+BS+ deadly throw vs, kestim yine.Simdi de ben uyuz oldum kostum bunlarin mezarliga, mac bitene kadar farmliycam.Neyse ben bunla mesgulken chatte capsla "FUCKING OP PALADINS FFS!! guys we lost the match" sddsfsf yatmis bizim lider, sozumuz soz vermisler bayragi, tam sap attim kescekken magei mac bitti.

Donduk Dalarana guluyoruz falan.Aradan 10 dakka gecti bi whisper:

asdfg:De er en over stykke shit og jeg fucking hader dem!!!!!

Ben: lol wat

asdfg: dk???

ben: lol no

asdfg: i'm the mage you farmed in wsg!! bitch!!!

ben:lol sorry

asdfg:where do u live u bitch!??! i'll kill u omg

ben: texas :(

asdfg: i'll find u 1 day and punch ur fakken face u understand?!?

ben: k :(

Bu da boyle komik bi hikaye iste ehe

wall of text mi oldu yoksa :(
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

helal olsun ama, nasıl anlaştınız da yumruk yumruğa girdiniz :D

ruliotrio da orada mıydı? :D

iste soyundu yumruk atti ordan shamana ahahaha

sonra sarisin gay belf pala anladi olayi geldi /taunt cekti

AHAHAHAAHAHAHA RULIO OLMAZ MI herif wsgden cikmiyo

150k kill, her bg achievementi var hala bg yapiyo

ayrica texas bursanin texasi yanlis olmasin

herturlu cizeriz
Sosyal ağlarda paylaş

"AB başlamak üzeredir"

druid: su istiyorum

mage: tabi (bir stack su verir)

druid: daha lazım

"mageden ses yok"

druid: daha lazım dedik ya!

mage: yeter o kadar,

druid: (bir yandan su içerken) bol bol geberecen, heal atmayacam sana buff da yok

mage: sorun değil, bu arada vermeden önce işemiştim o suyun içine

druid: "bilimum küfürler"

bu da arkadaşın başından geçen başka bir hadise
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:

başka serverlardan çemkirmeye gelen allylar olunca insan eğlenio gerçekten:D

Bu arada arkadaşın bahsettii "pvp dengesizliği" mage vs rogue olayı sanırm. Aslında rogue a karşı 1vs1 de şansı olan nadir classlardan biri mage ama rakibinin gear ı çok kötüymüş sanırm^^

dalga geciyosun sanirim

rogue tbc'de OP idi, simdi rezilin onde gideni

ben sana liste yapiyim

1-retri pala

2-dk

3-frost mage

4-her turlu healer -belki shaman haric

5-feral druid

rogue bunlari 1v1'de zorlanmadan kessin, ben de parmaklarimi keserim

benim anlatmaya calistigim dengesizlik spec dengesizligi ve resillence denen sacmalik

herkese default 600 resi versen (veya insigniaya koy), pvp gearina da biraz resi koysan bunlarin hicbiri olmiycak

yine pvp gear kasanda daha cok resi olcak, adaletsizlik olmiycak

ayrica o mage frost olsa agzima yuzume rahatca sicabilirdi hayvan gibi cc/root var onlarda ayrica stun
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir mage olarak söyleyebilirim ki roglar çatır çatır mage kesiyor çok büyük dengesizlik var arkadaşın dediği gibi hiç yeteneğe filanda bakmıyo olay adam 2 tuşa bastığı an 10k yı yiyorsun beyninde uzun bir combat olsa hadi diyeceğim yetenek ile çıkıcak ortaya sonuçlar filan ama o şansı bile vermiyor iyi oynayan rog.Kötü oynayan ı zaten keser mageler.
Sosyal ağlarda paylaş

warlock 935 resiliancem var desto pvp talent tamam pvp de yeteneksizin biriyim geçen 4k canlı pve setli pvp talentli bi rogue duel atti keserim lan dedim 4k hp var adam evire çevire kesti stundan cıkamadım trinket falan hikaye etti uyutamadım direk ressitle girdi warlockla rogue kesebilen 1v1 arkadaşlar banada anlatsin taktiğini
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...