Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New Moon

progamer

Öne çıkan mesajlar

Ben birinci filmden daha kötüsünü yapabileceklerini gerçekten düşünmüyordum adamlar başarmış. Yakup'un werewolf olduğunu öğrendikten sonra sürekli üstsüz gezmesi nedir abi? Hangi dünyada yaşıyor kendisi sdf?

Filmin sonunda da koca sinema salonunda sessizlik oldu önümdeki kadın sevinçten el çırparken ben anırarak güldüm, biraz utanç vericiydi tabii. Azıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşimin söylediğine göre sadece o şortlar kalabiliyomuş üzerinde dönüştükten ve geri dönüştükten sonra. o yüzden çıplak yani ama evet komikti o olay.

bi de orta karar bi film yani berbat, re-za-let değil. hani /b/nin falan fanboylara karşı 1 vermelerini anlarım da yorumlarda niye kötülenmiş anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

filmde edvırd görünür görünmez duyulacak şekilde "ipne vampir" diyerek tepkimi ortaya koydum

bir de alis hani italya da "evet gördüm heterö hötörö olacak" diyor ondan sonra edvırdla bu vampir sevicinin ormanda koşma sahnesi geldiğinde salon kahkahalara boğuldu sanki sahnede cem yılmaz var ve şuursuzca gülüyoruz

Babacum için kumite kararı (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Kinkaudonau said:

Zeppelin said:

bu kristen stewart çok mu tatlı karar veremedim..

tatlı değil sadece kaşar

Kitaplarını okudum. O karakter kaşar falan değildi. Gerçi filme bukadar kaşar olarak uyarlanmasını ve yeşil çamdan çıkmış sahnelerin nerden geldiğini ben de çözemedim o ayrı konu.

Bella said:

laf edenlerin hepsi gitmiş/gidecekler ya o baya komik.

Biryere gittiğimizi de nerden çıkardın?

Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü bitti film. o kadar da para bayıldık, mecburen 3.süne de gidecez şimdi, pirates of the craibbean dead man's chest gibi bişrey oldu.

jacobın yavaş davrandığı için toplamda 3 kez öpüş(e)memesi de yan koltuktaki kızlar tarafından dizlerine vurularak tepki gördü. haklı buldum hatunları ama, bu kadar da yavaş davranma be birader.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

laf edenlerin hepsi gitmiş/gidecekler ya o baya komik.

ilk film overrated olmadan izlemiştim, bana çerez bir film gelmişti. vampir kavramının içine ettiği her halinden belliydi.

ikinci filmde torrente düştüğünde bakacağım tabi ki, ne varda bu kadar olay oluyor diye.

ama sinemaya gidip para vermek mi? imkansız =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...